Сайт міста Люботин » Матеріали за 08.04.2014

 «Люботинські джерела» перші перемоги!
Автор: Chekardina   Додано: 8 квітня 2014   Переглядів:813   Категорія - [Головна, Джерела 2014]
 

«Люботинські джерела»  перші перемоги!


05 квітня 2014 року пройшов  ІІІ фінальний  відбірковий тур фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях  «Вокальне мистецтво» та «Хореографія», а також міські етапи обласних фестивалів творчості «Весняні дзвіночки» та «Таланти ІІІ тисячоліття» .На огляд журі фестивалю було запропоновано 63 вокальних та хореографічних номери, де було задіяно 252 учасники:

За підсумками  фестивалю «Люботинські джерела маємо наступні результати:

у номінації «Вокальне мистецтво»:

Протокол

журі дитячого міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»

 у номінації  «Вокальне мистецтво»

від 05 квітня 2014 року

назва колективу

або ім’я виконавця

назва

твору

П.І.Б. керівника та

місце навчання

Підсумкове місце 

 

Молодша вікова категорія

1

Дерій Тимофій

«Волшебный цветок»»

Кузьміна І.О.

БДЮТ

І

2

Репецька Єлизавета

«Песенка Красной шапочки»

Кузьміна І.О.

БДЮТ

І

3

Лазоренко Ярослав

«Скушно взрослым быть»

Птиченко Г.А.

ЗОШ№3

ІІ

4

Азаренко Єлизавета

«Гном – чарівник»

Еткало І.П.

Караванська ЗОШ

ІІ

5

Поклонський Денис

«Василечки»

Еткало І.П.

Караванська ЗОШ

ІІІ

6

Мамєдова Єлизавета

«Паучок»

Гела Л.А.

ЗОШ№6

ІІІ

Середня вікова категорія

7

Сухіна Любов

«Україна – це ми»

Сухіна Т.О.

ЗОШ№4

Гран-прі

8

Іващенко Альона

«Отличница»

Харченко О.П.

БДЮТ

І

9

Передерій Карина

«Річка - річенька»

Кузьміна І.О.

БДЮТ

І

10

Заєць Ренат

«Вот какой щенок»

Колеснік О.І.

Музична школа

ІІ

11

Слюсар Анастасія

«Весну звали»

Кузміна І.О.

ІІ

12

Твердохліб Еліна

«Мама»

Кузьміна І.О.

БДЮТ

ІІ

13

Гражданко Віталій

«Давайте разом заспіваєм»

Еткало І.П.

Карванська ЗОШ

ІІІ

14

Дует Кузнецова Валерія та Уманець Софія»

«Господи, помилуй нас»

Еткало І.П.

Карванська ЗОШ

ІІІ

Старша вікова категорія

15

Древаль Сергій

 

«Детство»

Гела Л.А.

ЗОШ№6

Диплом

«Творча індивідуальність»

 

 

 

У номінації «Хореографія» :

Протокол

журі дитячого міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»

 у номінації  «Хореографія»

від 05 квітня 2014 року

назва колективу

або ім’я виконавця

назва

твору

П.І.Б. керівника та

місце навчання

Підсумкове місце 

 

Молодша вікова категорія

1

Макаренко Єва

«Лялька»

Кокалко С.П.

БДЮТ

Гран - прі

2

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»

«Валенки»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

БДЮТ

І

3

Крупська Марія

«Увлекательное путишествие»

Іщенко О.В.

БДЮТ

ІІ

4

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»

«Лягушачий хор»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

БДЮТ

ІІІ

Середня вікова категорія

5

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»

«Шах и мат»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

БДЮТ

І

6

Колектив бально – спортивного танцю «Енергія»

«Прикосновение вальса»

Русакова О.А.

БДЮТ

ІІ

7

Ансамбль естрадного сучасного танцю «Айбілів»

«Калинка малинка»

Іщенко О.І.

БДЮТ

ІІІ

Старша вікова категорія

8

Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»

«Вільний птах»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

І

9

Яловенко Анна

«Чудеса»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

ІІ

10

Буцька Аліна

«Время -  как вода»

Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.

ІІІ

 

Голова журі Лазоренко С.І. 

 




 11.04.2014 - відбіркові тури "Люботинські джерела-2014"
Автор: Chekardina   Додано: 8 квітня 2014   Переглядів:719   Категорія - [Головна, Джерела 2014]
 

УВАГА!

 

11 квітня 2014 року в залі засідань виконкому Люботинської міської ради відбудуться відбіркові тури у номінаціях «Декоративно-прикладне мистецтво» - початок о 9.30 та «Живопис та малюнок» - початок о 10.15 учасників фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела – 2014».

Керівникам гуртків бути о 9.00 для упорядкування робіт учасників.

 

Голова журі М.Ю.Микитенко