«Люботинські джерела» перші перемоги!
05 квітня 2014 року пройшов ІІІ фінальний відбірковий тур фестивалю – конкурсу «Люботинські джерела» у номінаціях «Вокальне мистецтво» та «Хореографія», а також міські етапи обласних фестивалів творчості «Весняні дзвіночки» та «Таланти ІІІ тисячоліття» .На огляд журі фестивалю було запропоновано 63 вокальних та хореографічних номери, де було задіяно 252 учасники:
За підсумками фестивалю «Люботинські джерела маємо наступні результати:
у номінації «Вокальне мистецтво»:
Протокол
журі дитячого міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»
у номінації «Вокальне мистецтво»
від 05 квітня 2014 року
№
|
назва колективу
або ім’я виконавця
|
назва
твору
|
П.І.Б. керівника та
місце навчання
|
Підсумкове місце
|
Молодша вікова категорія
|
1
|
Дерій Тимофій
|
«Волшебный цветок»»
|
Кузьміна І.О.
БДЮТ
|
І
|
2
|
Репецька Єлизавета
|
«Песенка Красной шапочки»
|
Кузьміна І.О.
БДЮТ
|
І
|
3
|
Лазоренко Ярослав
|
«Скушно взрослым быть»
|
Птиченко Г.А.
ЗОШ№3
|
ІІ
|
4
|
Азаренко Єлизавета
|
«Гном – чарівник»
|
Еткало І.П.
Караванська ЗОШ
|
ІІ
|
5
|
Поклонський Денис
|
«Василечки»
|
Еткало І.П.
Караванська ЗОШ
|
ІІІ
|
6
|
Мамєдова Єлизавета
|
«Паучок»
|
Гела Л.А.
ЗОШ№6
|
ІІІ
|
Середня вікова категорія
|
7
|
Сухіна Любов
|
«Україна – це ми»
|
Сухіна Т.О.
ЗОШ№4
|
Гран-прі
|
8
|
Іващенко Альона
|
«Отличница»
|
Харченко О.П.
БДЮТ
|
І
|
9
|
Передерій Карина
|
«Річка - річенька»
|
Кузьміна І.О.
БДЮТ
|
І
|
10
|
Заєць Ренат
|
«Вот какой щенок»
|
Колеснік О.І.
Музична школа
|
ІІ
|
11
|
Слюсар Анастасія
|
«Весну звали»
|
Кузміна І.О.
|
ІІ
|
12
|
Твердохліб Еліна
|
«Мама»
|
Кузьміна І.О.
БДЮТ
|
ІІ
|
13
|
Гражданко Віталій
|
«Давайте разом заспіваєм»
|
Еткало І.П.
Карванська ЗОШ
|
ІІІ
|
14
|
Дует Кузнецова Валерія та Уманець Софія»
|
«Господи, помилуй нас»
|
Еткало І.П.
Карванська ЗОШ
|
ІІІ
|
Старша вікова категорія
|
15
|
Древаль Сергій
|
«Детство»
|
Гела Л.А.
ЗОШ№6
|
Диплом
«Творча індивідуальність»
|
У номінації «Хореографія» :
Протокол
журі дитячого міського фестивалю - конкурсу мистецтв «Люботинські джерела»
у номінації «Хореографія»
від 05 квітня 2014 року
№
|
назва колективу
або ім’я виконавця
|
назва
твору
|
П.І.Б. керівника та
місце навчання
|
Підсумкове місце
|
Молодша вікова категорія
|
1
|
Макаренко Єва
|
«Лялька»
|
Кокалко С.П.
БДЮТ
|
Гран - прі
|
2
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
«Валенки»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
БДЮТ
|
І
|
3
|
Крупська Марія
|
«Увлекательное путишествие»
|
Іщенко О.В.
БДЮТ
|
ІІ
|
4
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
«Лягушачий хор»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
БДЮТ
|
ІІІ
|
Середня вікова категорія
|
5
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
«Шах и мат»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
БДЮТ
|
І
|
6
|
Колектив бально – спортивного танцю «Енергія»
|
«Прикосновение вальса»
|
Русакова О.А.
БДЮТ
|
ІІ
|
7
|
Ансамбль естрадного сучасного танцю «Айбілів»
|
«Калинка малинка»
|
Іщенко О.І.
БДЮТ
|
ІІІ
|
Старша вікова категорія
|
8
|
Зразковий художній колектив ансамбль танцю «Монреаль»
|
«Вільний птах»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
|
І
|
9
|
Яловенко Анна
|
«Чудеса»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
|
ІІ
|
10
|
Буцька Аліна
|
«Время - как вода»
|
Кокалко С.П. та Кокалко – Черкашина Н.І.
|
ІІІ
|
Голова журі Лазоренко С.І.