Сайт міста Люботин » Матеріали за Квітень 2018 року

 Перемога дитячого ансамблю «Люботинські музики» на обласному фестивалі оркестрів і ансамблів народних інструментів
Автор: Chekardina   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:144   Категорія - [Головна]
 

Перемога дитячого ансамблю «Люботинські музики» на обласному фестивалі оркестрів і ансамблів народних інструментів


31 березня у м. Харкові відбувся обласний фестиваль оркестрів і ансамблів народних інструментів, де взяв участь ансамбль народних інструментів «Люботинські музики», у складі якого займаються діти від 6 до 14 років.

Своїм вдалим виступом ансамбль виборов Диплом лауреата, зірвав шквал аплодисментів від глядачів та вигуки «браво» від журі.

Серця усіх присутніх полонили музичні композиції «Ватра» А. Матвійчука, «Козацька–хвацька» Є. Дербенка та рок-попурі на теми зарубіжних груп Queen та  DeepPurple.

Талановитих музикантів навчають Будьонний Вячеслав Михайлович та учитель музичного мистецтва – концертмейстер Волошина Тамара Іванівна.

Керівники та батьки колективу щиро дякують міському голові Леоніду Івановичу Лазуренку, заступнику міського голови Рубану Вячеславу Валерійовичу, начальнику відділу освіти Стрільцю Валерію Васильовичу, директору гімназії №1 Заяць Катерині Абрамівні та депутату Люботинської міської ради Романченку Андрію Михайловичу за добре організоване перевезення учасників на фестиваль до м. Харкова.

Волошина Т.І.,

учитель музичного мистецтва

Люботинської гімназії № 1

 

 

 

 

Перемога дитячого ансамблю «Люботинські музики» на обласному фестивалі оркестрів і ансамблів народних інструментів

 

 




 Розширене засідання міського Штабу щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році
Автор: Chekardina   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:119   Категорія - [Головна]
 

30 березня 2018 року  у залі засідань виконавчого комітету Люботинської міської ради відбулося розширене засідання міського Штабу щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році. Участь у засіданні прийняли керівники таборів з денним перебуванням, що будуть працювати на базі ЗЗСО міста, члени міського Штабу, а також    були запрошені представник Харківського район управління  ГУ ДСНС у Харківській області Савченко В.В. та начальник Люботинського міського відділу ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Ільченко О.С.

На засіданні були розглянуті питання:

  1. Затвердження списку дітей пільгових категорій, що будуть оздоровлюватися у заміських оздоровчих закладах за кошти державного та міського бюджету за попередньо поданими даними від ЗЗСО міста.
  2. Організація підготовчих заходів щодо забезпечення своєчасного відкриття та належної роботи таборів з денним перебування та базі закладів загальної середньої освіти.
  3. Розгляд проекту плану заходів щодо організації підготовки до оздоровчої кампанії 2018 року.
  4. Вимоги ДСНС по підготовці оздоровчих закладів до роботи.
  5. Вимоги Держпродспоживслужби по підготовці оздоровчих закладів до роботи.

За підсумками засідання було відмічено, що підготовча робота щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у місті має системний характер. У закладах проводиться необхідна підготовча робота щодо організації безпечних умов перебування, належного харчування та змістовного дозвілля дітей.

 

Начальник відділу у справах молоді та спорту

С.І. Лазоренко

 

Розширене засідання міського Штабу щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей у 2018 році

 

 

 




 Шановні призовники!
Автор: Svetlana   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:179   Категорія - [Головна, Військово-обліковий стіл]
 

Шановні призовники!

 

На виконання  Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018  Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році розпочався  призов на строкову військову службу в Збройні Сили України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, Державної спеціальної служби транспорту громадян України. Призову підлягають юнаки, придатні за станом здоров’я до військової служби і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кожен юнак призовного віку ЗОБОВЯЗАНИЙ прибути до призовної дільниці для проходження медичної комісії та винесення рішення призовної комісії навіть, якщо не надійшла повістка!!!

За більш детальною інформацією звертатися до Харківського військового комісаріату за адресою:

м. Харків, пр-кт Московський 96 а т.732-41-16, 095-617-34-31, 097-29-20-590




 Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»
Автор: Svetlana   Додано: 2 квітня 2018   Переглядів:167   Категорія - [Головна, Джерела 2018]
 

 23 березня 2018 року  у залі Міського будину дитячої та юнацької творчості  пройшов перший відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Вокал».  До оргкомітету було подано 68 заявок на участь від вокальних гуртків МБДЮТ, ЗОШ № 3, ЗОШ № 5, ЗОШ № 4 та Караванської ЗОШ. Загальна кількість учасників 112 дітей.

За підсумками відбору у другий тур пройшли  34 учасники, які будуть змагатися у фіналі.

Фінальний відбір буде проводитися

13 квітня 2018 року початок об 11.00 год.

у приміщені Міського будинку дитячої та юнацької творчості.

 

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»


 

Список учасників, що пройшли до фінального відбору:

Прізвище та ім’я учасника

Керівник

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Лощіна Єлизавета

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

2

Загоруйко Вероніка

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

3

Ленець Маргарита

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

4

Фурсов Артем

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

5

Вокальний гурт «Нон –стоп»

Харченко О.П. (БДЮТ)

6

Роман Вероніка

Кирикова К.С. (БДЮТ)

7

Велічкіна Валерія

Харченко О.П. (БДЮТ)

Вікова категорія «Молодша» 7- 9 років включно

8

Дует Дорошко Маргарита та Гололобова Поліна

Гела Л.А. (БДЮТ)

9

Нечипоренко Юлія

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

10

Великоцька Поліна

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

11

Неізвєстних Нікіта

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

12

Пилипенко Катерина

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

13

Курилова Поліна

Кирикова К.С. (БДЮТ)

14

Фіновська Кіра

Харченко О.П. (БДЮТ)

15

Вдовиця Олександра

Харченко О.П. (БДЮТ)

16

Іщенко Артем

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

17

Таразанова Олександра

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

18

Свіщова Катерина

Харченко О.П. (БДЮТ)

Вікова категорія  «Середня» 10 – 14 років включно

19

Коваленко Яна

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

20

Дерій Тимофій

Індивідуальна заявка

21

Крівошея Кіра

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

22

Козар Анастасія

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

23

Добрінова Ірина

Птиченко Г.В. (ЗОШ № 3)

24

Бровко Ксенія

Харченко О.П. (БДЮТ)

25

Хлистун Діана

Харченко О.П. (БДЮТ)

26

Андрющенко Віола

Харченко О.П. (БДЮТ)

27

Еткало Ярослава

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

28

Кучерявий Сергій

Еткало І.П. (Караванська ЗОШ)

29

Вокальне тріо «Нон-СТОП»  

Харченко О.П. (БДЮТ)

30

Вокальний гурт «НОН СТОП»

Харченко О.П. (БДЮТ)

31

Вокальний гурт «Райдуга»

Сухіна Т.М. (БДЮТ)

Вікова категорія «Старша» 15- 18 років включно

32

Літкевич Анастасія

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

33

Усатов Микита

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

34

Великий Руслан

Мозгова Л.М. (ЗОШ № 4)

Конкурсанти, які з поважних причин не змогли бути присутніми на відборі, будуть прослухані на початку фінального відбіркового туру 13.04.2018 року.

Оргкомітет

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

31 березня 2018 року  у актовій  залі Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту   пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела» у номінації «Хореграфія».  До оргкомітету було подано 40 заявок на участь  від зразкового художній колектив сучасної хореографії «Монреаль», колективу сучасного танцю  «I belive», колективу бально-спортивного тацю «Енергія», колективу східного танцю «Джумана»  та танцювального колективу «AZaRT», загальна кількість учасників 278.

Пройшов відбірковий тур дитячого міського фестивалю-конкурсу «Люботинські джерела»

За підсумками відбору учасники здобули такі результати:  

Назва колективу

Назва твору

П.І.Б. керівника та заклад 

Підсумковий результат

Вікова категорія «Дебют» до 6 років включно

1

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Ромашка»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

2

Міщенко Інна

«Що я за пташка»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

Вікова категорія «Молодша» від 7 до 9 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Лягушачий хор»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І. , БДЮТ

І місце

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Обід туриста»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

3

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Страусина історія»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

4

Колектив бально-спортивного тацю «Енергія»

«Танцювальні друзі»

Русакова О.А. БДЮТ

ІІІ місце

5

Танцювальний колектив «AZaRT»

«Мотыльки»

Осіпова О.В.

ІІІ місце

Вікова категорія «Середня» від 10 до 14 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Эскизы»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Тік-Так»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

3

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Валенки»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

ІІ місце

4

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Розмова з природою»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

ІІ місце

5

Іщенко Ельвіра

«В іншому вимірі»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

6

Коновал Луїза

«Барабани»

Коновал О. М.

 

ІІ місце

Вікова категорія «Старша» з 15 до 18 років включно

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Прощання»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

Гран-при

2

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Ніченька»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

3

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Мрія моя»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

І місце

4

Колектив сучасного танцю  «I belive»

«Звільнення від кайданів»

Іщенко О.В.,

БДЮТ

ІІ місце

Виступ  змішаної вікової групи

1

Зразковий художній колектив сучасної хореографії «Монреаль»

«Україно, будьмо»»

Кокалко С.П.

Черкашина Н.І., БДЮТ 

І місце

Дякуємо учасників та керівників за високий рівень підготовки конкурсних номерів. Усі конкурсанти, що зайняли 1-3 місця та Гран-при запрошуються на участь у гала-концерті, що буде проводитися 02 червня 2018 року. Під час заходу також буде проводено церемонію нагородження переможців.   

 

Оргкомітет