Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Екологія » Екологія міста » Інформація щодо будівництва полігону ТПВ у місті Люботин, вул. Леніна, 112

 Інформація щодо будівництва полігону ТПВ у місті Люботин, вул. Леніна, 112
Автор: Chekardina   Додано:8 квітня 2013   Переглядів:1149   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Екологія » Екологія міста]
 
 (голосів: 0)

Інформація

щодо будівництва полігону ТПВ у м. Люботин, вул. Леніна, 112

 

На даний час на території м. Люботина відсутній полігон ТПВ. Побутові та змішані відходи (3-4 класу небезпеки) складуються на міському звалищі відходів, що утворилося у 70-х – 80-х рр. шляхом стихійної засипки верхів’я балки «Воронячий яр».

Загальна площа, зайнята ТПВ, становить близько 9,9 га. Завантаженість – близько 95 %.

Щорічно ВУКГ ЛМР ХО отримує дозвіл на розміщення відходів на міському сміттєзвалищі. Паспорт місця видалення відходів (МВВ) №50 від жовтня 2003 р., погоджений Державним управлінням екології та природних ресурсів в Харківській області 14.09.2004 р.

Ще 2005 р. було розроблено проект «Первоочередные объекты инфраструктуры комплекса полигона твердых бытовых отходов в г. Люботин по адресу: ул. Ленина, 112, г. Люботин, Харьковськой области: место удаления отходов и удерживающая дамба», проте, через брак фінансування, будівництво так і не було розпочато.

Рішенням обласної ради від 01.03.2012 р. № 366-VI було виділено 150,0 тис. грн. на розробку вищезазначеної проектно-кошторисної документації на будівництво 1-ої черги полігону ТПВ у м. Люботин. Також цим рішенням передбачено виділення коштів на будівництво першої черги полігону у сумі 4187,152 тис. грн.

У 2011 р. на замовлення міськвиконкому ТОВ «Центр екології проектів» було розроблено проектно-кошторисну документацію «Рабочий проект. Строительство полигона твердых бытовых отходов в г. Люботин и рекультивация свалки, существующей в районе объекта проектирования по адресу: ул. Ленина, 112, г. Люботин, Харьковская обл., 62433. Первоочередные объекты инфраструктуры комплекса полигона твердых бытовых отходов: место удаления ТБО и удерживающая дамба».

У зв’язку з невідповідністю почергового будівництва полігону ТПВ сучасним потребам міста та можливістю застосування новітніх технологій будівництва подібних об’єктів з урахуванням сортування та переробки більшої частини відходів починаючи з першого етапу проведення робіт, відповідно до рішення Харківської обласної ради від 05.03.2013 р. №658-VI було виділено 10,0 млн. грн. на будівництво комплексу по управлінню комунальними відходами в м. Люботин.

 

                                      Відділ з питань розвитку інфраструктури міста та благоустрою

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.