Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Міська рада » Архів сесій » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LVІІ СЕСІЇ V СКЛИКАННЯ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LVІІ СЕСІЇ V СКЛИКАННЯ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Автор: Lubotin   Додано:15 квітня 2010   Переглядів:1521   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Міська рада » Архів сесій]
 
 (голосів: 0)

1. Про затвердження порядку денного позачергової LVІІ сесії Люботинської міської ради V скликання.

2. Про внесення зміни до Програми охорони навколишнього природного середовища в м. Люботині на період 2009-2012 роки, затвердженої рішенням XLIX сесії V скликання Люботинської міської ради від 7 квітня 2009 р.

3. Про внесення змін і доповнень в додаток №1 до міської Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м. Люботина на 2003 – 2006 рр. та на період до 2010 року в новій редакції.

4. Про надання дозволу комунальному підприємству “Водопровідно- каналізаційному комунальному управлінню Люботинської міської ради” на списання технічної водопровідної мережі, розташованої в м. Люботин.

5. Про внесення змін до Програми розвитку освітньої системи м. Люботина на 2005-2010 роки, затвердженої рішенням ХХІІІ сесії IV скликання Люботинської міської ради від 10 лютого 2005р.

6. Про зміни до міського бюджету на 2009 р.

7. Про внесення змін до кошторисних призначень бюджетних установ.

8. Про надання дозволу на виготовілення технічної документації громадянам України на земельні ділянки.

9. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 08.02.1994 р. №290 “Про виділення ділянки під будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Каштанова №21 Мужіновському Анатолію Францевичу”.

10. Про продовження терміну дії договору оренди №4 від 14.05.2002 р. на земельну ділянку для обслуговування торгівельного кіоску в м. Люботині по вул. Слюсарна, 27-а ПП Лукяненко Наталії Олександрівні.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Люботині по вул. Черниршевського, 35 гр. Чепурному Володимиру Пилиповичу.

12. Про внесення змін до рішення XХVІІ сесія V скликання Люботинської міської ради від 26.12.2007 р. №759 “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку в м. Люботин, вул. Рябінова, 12 гр. Ольховському Юрію Юрійовичу”.

13. Про внесення змін до рішення XLV сесія V скликання Люботинської міської ради від 24.12.2008 р. №1174 “Про продовження терміну дії рішення ХХVІІ сесії V скликання Люботинської міської ради від 26.12.2007 р. №763 “Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва житлового будинку гр. Черток Л.В.”

14. Про внесення змін до рішення ХLIV сесії V скликання Люботинської міської ради №1100 від 05 грудня 2008 р. в частині зміни площі земельної ділянки.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, в'їзд Комсолмольський, 5 гр. Лисенко Наталії Веніамінівні.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Рябінова, 12 гр. Ольховському Юрію Юрійовичу.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Созівська, №з гр. Бардадимову Анатолію Олександровичу.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Созівська, Зд гр. Сухіні Анатолію Григоровичу.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, провулок Гончарний, 11/3 г гр. Лебеденку Сергію Олександровичу.

20 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, пров. Північний, 8 гр. Певнєву Станіславу Олександровичу.

21 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Шкільна, 92 гр. Галицькому Володимиру Михайловичу.

22 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Созівська, 3а гр. Лукавенку Юрію Анатолійовичу.

23 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботин, пров. Мерефянській, вул. Гризодубової/вул. Гавенка, 1/1-40 гр. Дєєвій Євдокії Миколаївні гр. Дєєву Сергію Івановичу.

24 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Котовського, 39/19 гр. Дьяконовій Юлії Олександрівні.

25 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Созівська, ЗЖ гр. Бардадимову Роману Анатолійовичу.

26 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Созівська, Зє гр. Катієвій Наталії Русланівні.

27 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Южане", діл. №9 гр. Ствасевській Людмилі Борисівні.

28 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Ветеран 1-го КМК", діл. №42 гр. Куценку Сергію Миколайовичу.

29 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Машинобудівник-2" діл. №23 гр. Салащенку Дмитру Васильовичу.

30 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Машинобудівник-2", діл. №11 гр. Дроздову Євгенію Вікторовичу.

31 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого дому з господарськими будівлями і спорудами та передачу у власність земельної ділянки в м. Люботин, вул. Чернишевського, 10 б гр. Зінченко Катерині Володимирівні.

32 Про скасування рішення ХLIV сесії V скликання Люботинської міської ради №1075 від 5.12.2008 р. “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення в натурі меж земельної ділянки та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд і ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки в м. Люботин, вул. Глибока №14, гр Патола Світлана Олександрівна.

33 Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботин, пров. Річний, 30 гр. Бондаренко Лідії Олександрівні.

34 Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботин, пров. Річний, 32 гр. Румянцеву Владиславу Юрійовичу.

35 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, пров. Річному, 41 гр. Оберемку Євгенію Анатолійовичу.

36 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботин, пров. Річному, 34 гр. Алісейко Олені Вячеславівні.

37 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, пров. Річному, 39 гр. Рогозянській Тетяні Валеріївні.

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.