Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Архів проектів та рішень » Архів сесій » ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ,ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LVІІІ V СКЛИКАННЯ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 20 ЛИСТОПАДА 2009 РОКУ

 ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ,ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LVІІІ V СКЛИКАННЯ ЛЮБОТИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 20 ЛИСТОПАДА 2009 РОКУ
Автор: Lubotin   Додано:15 квітня 2010   Переглядів:1758   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Архів проектів та рішень » Архів сесій]
 
 (голосів: 0)

1. Про затвердження порядку денного LVІІІ сесії Люботинської міської ради V скликання.

2. Про готовність господарства міста та об`єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2009-2010 рр.

3. Про створення тимчасової контрольної комісії ради “Про вивчення проблеми низького тиску в газовій мережі по сел. Коваленки”.

4. Про внесення змін до Програми “Майбутнє Люботинщини” на 2008- 2010 роки.

5. Про звіт щодо ходу виконання Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення м. Люботина на 2008-2009 роки.

6. Про затвердження Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення м. Люботина на 2010-2011 роки.

7. Про затвердження звіту щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку міста Люботина за 9 місяців 2009 р.

8. Про зміни до міського бюджету на 2009 р.

9. Про внесення змін до кошторисних призначень бюджетних установ.

10. Про внесення змін до резервного фонду.

11. Про внесення змін до рішення ХLVI сесії V скликання Люботинської міської ради від 13.01.2009 р. “Про міський бюджет міста Люботин на 2009 рік (із змінами).

12. Про звіт щодо роботи Люботинського міського краєзнавчого музею за термін перебування на посаді директора музею Каракаптан Л.М. та плани роботи.

13. Про встановлення вартості торгового патенту на території Люботинської міської ради.

14. Про вжиття заходів щодо усунення недоліків в роботі виконавчого комітету Люботинської міської ради з питань регуляторної діяльності.

15. Про надання згоди на передачу з господарського відання ХОКП “Дирекція розвитку інфраструктури території” в господарське відання Люботинському ВУКГ 2-х теплогенераторних, розташованих за адресою: м. Люботин вул. Шевченко, 27-А.

16. Про внесення доповнень в Порядок щодо видачі дозволу на розміщення об`єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування та об`єктів соціально-культурного призначення.

17. Про внесення доповнень до Положення про Люботинський міський відділ з регулювання земельних відносин, затвердженого рішенням 22 сесії 5 скликання Люботинської міської ради №498 від 14 вересня 2007 р.

18. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботин, сел. Коваленки, вул. Ворошилова, 49 гр. Кандаурову Анатолію Івановичу.

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Дорожник", діл. №55 гр. Маценко Марині Анатоліївні.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Дорожник", діл. №56 гр. Майстренко Юрію Володимировичу.

21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Транспортник", діл. №50 гр. Чорній Олені Володимирівні.

22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Транспортник", діл. № 59 гр. Свищовій Тамарі Дмитрівні.

23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Транспортник", діл. № 1а гр. Мудракову Геннадію Олексійовичу.

24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Почвовед", діл. № 221 гр. Бурлачук Максиму Івановичу.

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Полянка", діл. № 1 гр. Лисоконєву Олегу Володимировичу.

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Полянка", діл. № 90 гр. Кривохижі Володимиру Івановичу.

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Полянка", діл. № 92 гр. Кривохижа Тетяні Іванівні.

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Метролог", діл. № 30 гр. Бабушкіну Олександру Анатолійовичу.

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Метролог", діл. № 38 гр. Павловському Ігору Віталійовичу.

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Восторг", діл. № 25 гр. Сич Наталії Миколаївні.

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Простор", діл. № 53 гр. Каплун Миколі Марковичу.

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Почвовєд", діл. № 124 гр. Видашенко Ігору Олександровичу.

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівниче товариство "Медвежий", діл. № 19а гр. Хворостову Євгену Дмитровичу.

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в м. Люботин, пров. Джерелянський, 29 гр. Дригайлу Олегу Олексійовичу.

35. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул. Мічуріна, 2 В гр. Гахову В`ячеславу Ігоревичу.

 
Сторінка 1 з 3 | Наступна сторінка   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.