Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Архів проектів та рішень » Архів сесій » ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LІХ сесії Люботинської міської ради V скликання від 9 грудня 2009 року

 ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, ЗАТВЕРДЖЕНИХ НА LІХ сесії Люботинської міської ради V скликання від 9 грудня 2009 року
Автор: Lubotin   Додано:15 квітня 2010   Переглядів:1943   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Архів проектів та рішень » Архів сесій]
 
 (голосів: 0)

1. Про затвердження порядку денного позачергової LІХ сесії Люботинської міської ради V скликання.

 

2. Про зміни до міського бюджету на 2009 р.

 

3. Про внесення змін до кошторисних призначень бюджетних установ.

 

4. Про перерозподіл вільного залишку бюджетних коштів.

 

5. Про внесення змін до рішення ХLVI сесії V скликання Люботинської міської ради від 13.01.2009 р. “Про міський бюджет міста Люботин на 2009 рік (із змінами).

 

6. Про прийняття матеріальних цінностей у комунальну власність та передачу на балансу комунальному підприємству “Люботинській центральній міській лікарні Люботинської міської ради Харківської області”

 

7. Про передачу з балансу виконавчого комітету Люботинської міської ради на баланс Люботинського виробничого управління комунального господарства баків для сміття.

 

8. Про передачу з балансу виконавчого комітету Люботинської міської ради на баланс Люботинського водопровідно-каналізаційного комунального управління насос W2200D для чистки шахтних колодязів.

 

9. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Люботина житлового фонду ВАТ “Люботинський сад”.

 

10. Про внесення доповнень до Програми реконструкції вуличного освітлення м. Люботина на 2007-2010 рр. в новій редакції.

 

11. Про внесення доповнень до додатку №3 Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства міста на 2003 –2006 роки та на період до 2010 року в новій редакції.

 

12. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд в м. Люботині по вул. Мічуріна, 2В гр. Гахову В¢ячеславу Ігоревичу.

 

13. Про надання дозволу на виготовлення дублікату державного акту на право приватної власності на земельну ділянку в м. Люботині, садівничому товаристві “Бермінводи” на ім¢я власника гр. Сердюк Наталії Вячеславівни.

 

14. Про продовження терміну дії рішення XLIV сесії Vскликання Люботинської міської ради від 05.12.2008 р. №1070 “Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, по вул. Чернишевського, 12 “Б”, гр. Нійозову Олексію Олександровичу”.

 

15. Про продовження терміну дії рішення LV сесії Vскликання Люботинської міської ради від 29.09.2009 р. №581 “Про продовження терміну дії договору оренди №5 від 02.07.2002 р. на земельну ділянку для обслуговування торгівельного кіоску в м. Люботині по вул. Радянській, 2 в ПП Мєушу Володимиру Миколайовичу”.

 

16. Про внесення змін до рішення LVІІ сесії Vскликання Люботинської міської ради від 30.10.2009 р. №768 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, по пров. Річному, 39 гр. Рогозянській Тетяні Валеріївні”

 

17. Про внесення змін до рішення LVІІ сесії Vскликання Люботинської міської ради від 30.10.2009 р. №766 “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, по пров. Річному, 41 гр. Оберемку Євгенію Анатолійовичу.

 

18. Про внесення змін до рішення ХLІV сесії Vскликання Люботинської міської ради від 05.12.2008 р. №1058 “Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель та споруд в м. Люботин с. Смородське вул. Тельмана, 5 гр. Голубовському Валерію Вікторовичу.”.

 

19. Про внесення змін до рішення ХLІІ сесії Vскликання Люботинської міської ради від 31.10.2008 р. №934 “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення в м. Люботин, вул. Трудова №10 а гр. Ахадову Фізулі Фаіг огли”.

 

20. Про внесення змін до рішення XХХ сесії Vскликання Люботинської міської ради від 26.02.2008 р. №71 “Про надання дозволу на розробку технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки гр. Подповетній Марії Олексіївні для будівництва житлового будинку та ведення особистого селянського господарства у м. Люботин, вул. Коротка, 5”

 

21. Про зміни до рішення XХVІІІ сесії Vскликання Люботинської міської ради “Про передачу у власність гр. Ісаєнко Ніні Юріївні земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Люботині, вул. Квітковій № 8” від 25.05.2007 р.

 

22. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботині, по вул. Криничній, 53 гр. Бовкуну Володимиру Миколайовичу.

 

23. Про надання дозволу на розробку технічної документації по встановленню меж земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в м. Люботині, по вул. Горького, 37 гр. Алімову Володимиру Євгеновичу.

 

24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації громадянам України на земельні ділянки.

 

25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Шкільна, 34 гр. Певній Ларисі Жанівні.

 

26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Просторна, 1 гр. Галенко Миколі Митрофановичу.

 

27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Горького, 31 гр. Несвітайло Сергію Мирославовичу.

 

28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м. Люботин, вул. Ціолковського, 16 Б гр. Марінець Сергію Миколайовичу.

 

29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для будівництва і обслуговування житлового будинку з господарськими будівелями і спорудами та ведення особистого селянського господарства та передачу у власність земельної ділянки в м. Люботин, вул. Водянська, 64 гр. Шапаренко Світлані Іванівні.

 

30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, садівницьке товариство “Полянка”, діл. №3 гр. Шенкаренко Тарасу Олександровичу.

 

31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Простор” діл. №42-51 гр. Невінчаному Валерію Леонідовичу.

 

32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Полянка” діл. №47 гр. Дегтярьову Сергію Олександровичу.

 

33. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Центр”, діл. №173, №174 гр. Трухачову Антону Володимировичу.

 

34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Метролог”, діл. №58 гр. Броховецькому Віктору Леонідовичу.

 

35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Смородське-2”, діл. №16 Літвіновій Тамарі Василівні.

 

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Медвежий” діл. №84, гр. Кутас Олені Геннадіївні.

 

37. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Метролог”, діл. №35 гр. Безменову Віктору Ігоревичу.

 

38. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Метролог”, діл. № 56 гр. Довбишу Віктору Івановичу.

 

39. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Уютний”, діл. №59 гр. Бородавкіну Анатолію Володимировичу.

 

40. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Дріжджовик”, діл. №63, гр. Кубаєву Олександру Анатолійовичу.

 

41. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Дріжджовик”, діл. № 64, гр. Подколзіної Раїси Іванівни.

 

42. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Почвовед”, діл. №420 гр. Яковенку Сергію Олександровичу.

 

43. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Почвовед”, діл. №387 гр. Шаповаловій Вірі Сергіївні.

 

44. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та складання документів, що посвідчують право власності на земельну ділянку для ведення садівництва в м. Люботин, сад. тов. “Почвовед”, діл. №439 гр. Кириловій Антонині Іванівні.

 
Сторінка 1 з 2 | Наступна сторінка   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.