DataLife Engine > Проекти рішень сесій > Про зменшення відсотку розміру (звільнення від сплати) пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин

Про зменшення відсотку розміру (звільнення від сплати) пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин


28 лютого 2013. Опублікував: Svetlana

ПРОЕКТ     Р І Ш Е Н Н Я


Від  ______________ 2013р.           №____

 

Про зменшення відсотку розміру (звільнення від сплати) 

пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин.

 

   Розглянувши заяви громадян ХХХ, ХХХ, суб’єктів господарювання ХХХ, ХХХ,  службову записку заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гаркавенко І.А., керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Регламентом Люботинської міської ради VІ скликання, відповідно до Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин, затвердженого рішенням ХІІ сесії Люботинської міської ради V скликання від 22.09.2011р. №  493 Люботинська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин (звільнити від сплати пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин) гр. ХХХ  з 4%  до  __%, враховуючи кошторисну вартість будівництва інженерних мереж, здійсненого громадянином відповідно до технічних умов.
  2. Зменшити розмір пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин (звільнити від сплати пайової участі у розвитку інфраструктури м. Люботин) приватну фірму (ТОВ, ПП, АТ, тощо)  з 9%  до  __%, враховуючи кошторисну вартість будівництва інженерних мереж, здійсненого підприємством відповідно до технічних умов.
  3. Зобов’язати вищезазначених громадян, керівників підприємств  укласти з виконавчим комітетом Люботинської міської ради договір пайової участі у розвитку інфраструктури міста до 10 квітня 2013р.
  4.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію Люботинської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, зовнішньоекономічної діяльності та на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (фінансові та економічні питання) Гаркавенко І.А.

Міський голова   В.О.Теличко


Повернутися назад