Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика » ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

 ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ
Автор: Chekardina   Додано:29 лютого 2012   Переглядів:1171   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

ЗВІТ ПРО БАЗОВЕ ВІДСТЕЖЕННЯ ОЧІКУВАНОЇ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Рішення «Про встановлення тарифів на послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради »

 

Вид та назва проекту регуляторного акта:

 проект рішення Люботинської міської ради Виконавчого комітету «Про встановлення тарифів на послуги, які надає ВККУ Люботинської міської ради»

Назва виконавця заходів з відстеження результативності: відділ місцевого економічного розвитку Люботинської міської ради.

Цілі прийняття проекту регуляторного акту:

- приведення тарифів на послуги з водопостачання, водовідведення та очищення для бюджетних установ, населення  та інших споживачів у відповідність до фактичних витрат підприємств, пов'язаних з наданням зазначених послуг, для забезпечення якiсного та безперебiйного виконання послуг з водопостачання та водовідведення  в необхiдних обсягах;

- забезпечення належної якості питної води ;

- покращення результатiв фiнансово-господарської дiяльностi пiдприємства, забезпечення беззбиткових показникiв роботи вiдповiдно до вимог Господарського Кодексу України та Закону України "Про житлово-комунальнi послуги" (ст.31).

- придбання необхідних матеріальних ресурсів для надання якісних послуг споживачам.

Тип відстеження: базове.

Строк виконання заходів із відстеження: базове відстеження здійснювалось протягом 2011 року.

Методи одержання результатів відстеження:

- відстеження здійснювалося шляхом  бухгалтерського   обліку   одержаних   коштів   за   надані послуги та аналізу фінансового стану  підприємства, підвищення рівня доходів від основної діяльності;

- аналіз статистичних даних, які надійшли від ВККУ ЛМР .

Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність проекту регуляторного акта, а також способи її одержання: результати відстеження  проекту регуляторного акта одержано методом щомісячного економічно-математичного моделювання в умовах підвищення тарифу на послуги з водопостачання та водовідведення, проведеного аналізу сплати суб’єктами господарювання за надані послуги .

У разі прийняття вищезазначеного проекту регуляторного акта підприємству-надавачу послуг буде надано можливість вийти з критичного фінансового стану, удосконалити техніку і технологію водопостачання та водовідведення, покращити екологічну ситуацію міста та якість надання послуг.

Кількісні та якісні значення показників проекту результативності регуляторного акта:

З метою врахування інтересів як споживачів так і підприємства-надавача послуг - для покращення послуг з водопостачання та водовідведення, з одного боку, та забезпечення беззбитковості наданої послуги, з другого боку, рішенням виконавчого комітету Люботинської міської ради Харківської області  здійснюється регулювання шляхом встановлення наступних тарифів з ПДВ 20%:

-на послуги з водопостачання за 1 м3 для:   

-населення міста в розмірі 8,16 грн/м3

- бюджетних організацій в розмірі 16,80 грн/м3

- інших споживачів в розмірі 21,00 грн/м3

- на послуги з водовідведення за 1 м3 для:   

- населення міста в розмірі 12,12 грн/м3

- бюджетних організацій в розмірі 18,00 грн/м3

- інших споживачів в розмірі 24,00  грн/м3

 

Результативність регуляторного акта буде відстежуватись на основі проведення аналізу  отриманих доходів від наданих послуг та витрат на їх виробництво.

У 2012 році очікується досягнення наступних показників:

- обсяг надання послуг з водопостачання – 448,9 тис. м куб.;

- обсяг надання послуг з водопостачання  у вартісному виразі– 3516,6 тис. грн.

- обсяг надання послуг з водовідведення – 85,5. м куб.;

- обсяг надання послуг з водовідведення у вартісному виразі – 1090,6 тис. грн.

 

Фінансовий результат від звичайної діяльності – збиток  - 1400,8 тис. грн.

Заборгованість за спожиті енергоносії станом на 01.01.2012 року -702,0 тис. грн..;

Заборгованість по заробітній платі станом на 01.01.2012 року складає 470,4 тис.грн.


Головним чинником очікуваної результативності проекту  регуляторного акта є те, що кошти, які планується отримати від сплати за послуги з водопостачання та водовідведення  для суб’єктів господарювання міста, будуть направлені на забезпечення надання якісних послуг, своєчасне надходження обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, удосконалення техніки підприємства та виплати заробітної плати працівникам.

 

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей: оцінити результати дії запропонованих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення можна буде на підставі аналізів господарської діяльності підприємства .

 

  В зв’язку з постійним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, електроєнергії та розміру мінімальної заробітної плати прийняті тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення з дати їх впровадження повністю не покриватимуть фактичні витрати підприємства. Така ситуація потребує прийняття заходів спрямованих на забезпечення підвищення ефективності організації господарської діяльності підприємства. Прийняття даного рішення частково покращить фінансовий стан підприємства. При необхідності вноситимуться зміни до регуляторного акта.

 

Начальник

ВККУ ЛМР                                                                   Длугаш О.К.

 

Економіст                                                                      С.К. Мінько   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.