Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика » Аналіз впливу регуляторного акту

 Аналіз впливу регуляторного акту
Автор: Chekardina   Додано:29 лютого 2012   Переглядів:1057   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

Аналіз впливу регуляторного акту


 Проект рішення  виконавчого комітету Люботинської  міської ради  «Про погодження тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення та очищення стоків»
ПРОБЛЕМА – невідповідність діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення економічно обґрунтованим  розрахунковим тарифам.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТА АНАЛІЗ ПРОБЛЕМИ
  Згідно рішення Виконавчого комітету Люботинської міської   ради   № 495 від 14 грудня 2010 р. “Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення”  в місті були введені тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення :

                                                                                                                                 грн., з ПДВ

споживачі

Водопостачання, за 1 м3

Водовідведення, за 1 м3

Очищення, за 1 м3

Населення

6,96

12,12

7,26

Бюджетні установи

7,98

13,98

Інші підприємства

10,44

18,18

 

 Найбільшою категорією споживачів є саме населення, але діючі тарифи  забезпечують відшкодування фактичної собівартості в середньому 92% на послуги водопостачання та 41%  на послуги водовідведення.

 Тарифи на послуги формуються згідно вимог “Порядку  формування тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 869 від 01.06.2011.
 Фінансовий стан підприємства просто не дає можливості виконати необхідні планово-попереджувальні та профілактичні ремонтні роботи, не проводиться заміна повністю зношених мереж водопостачання та каналізації, немає можливості замінити застаріле, неефективне обладнання на більш економічне, таке, що дасть можливість зменшити енергоємність виробництва, адже Водоканал – один з найбільших споживачів електроенергії в місті. 

 

Завантажити повну версію документу: regulyatorniy-akt-pro-tarifi-vkku.rar [11.4 Kb] (cкачувань: 27)

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.