Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика » Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Люботинської міської ради в новій редакції"

 Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Люботинської міської ради в новій редакції"
Автор: Chekardina   Додано:30 січня 2014   Переглядів:788   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Регуляторна політика]
 
 (голосів: 0)

Проект рішення "Про затвердження Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Люботинської міської ради в новій редакції"

 

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 265 Податкового кодексу України із змінами, внесеними згідно із Законом України від 04.07.2013 № 403-VII, з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, сприяння соціально-економічного розвитку міста Люботин та Регламенту Люботинської міської ради VІ скликання, Люботинська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

  1. Затвердити Положення про порядок справляння податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Люботинської міської ради в новій редакції (додається).

  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Маліка В.Г. та постійну депутатську комісію з питань бюджету, соціально – економічного розвитку, комунальної власності, зовнішньо – економічної діяльності.

 Міський голова В.О. Теличко

 Завантажити документи: Прект рішення та  Положення: proekt.zip [39.89 Kb] (cкачувань: 16)   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.