Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI » Звіт про роботу сектору комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації за 9 місяців 2011 року

 Звіт про роботу сектору комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації за 9 місяців 2011 року
Автор: Lubotin   Додано:24 жовтня 2011   Переглядів:1180   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 1)

Звіт про роботу

сектору комп'ютерного забезпечення та засобів масової інформації

відділу по забезпеченню діяльності виконавчого комітету

та внутрішньої політики

за 9 місяців 2011 року

 

Протягом звітного періоду співробітниками сектору була проведена наступна робота:

1. Постійна підтримка у робочому стані та адміністрування локальної мережі у виконкомі Люботинської міської ради, надання поточних консультацій по роботі Інтернету, спільного використання локальних ресурсів, роботі електронної пошти.

1.1. Підключення до локальної мережі комп'ютерів, а саме прокладання мережевого обладнання, обтиск кабелів, налагодження мережевих параметрів системи (6 кабінетів).

2. Постійна підтримка програмних розробок «Місто», «Вулиці міста», «Зарплата», «Дело».

2.1. Внесення даних за даними загального відділу (видача довідок) та по картках відділу ВУС для призовників (надання консультацій).

2.2. Коригування БД «Дело» для введення інформації на 2011 рік.

2.3. Коригування модулів нарахування заробітної плати у зв'язку зі змінами у модулі «утримання» (програма Зарплата).

2.4. Коригування даних «Вулиці міста» - внесення змін згідно рішення виконкому, внесення відповідальних депутатів, квартальних тощо.

2.5. Ведеться корегування бази даних мешканців міста. За 9 місяців 2011 рік відкореговано 2546 записів (вносяться зміни згідно документів, які надають мешканці міста відділу документального забезпечення).

3. Підтримка у робочому стані офіційного сайту міста www.lubotin.kharkov.ua

3.1. Переустановлення форуму на нове програмне забезпечення VBULLETIN.

3.2. Додано нові розділи: Публічна інформація, до якого увійшло 26 підрозділів.

3.3. Зміна структури розділів сайту (видалення дублюючої інформації, перенесення деяких розділів на головну сторінку);

3.4. внесення новин по місту, які надають установи, внесення нових випусків веб-версії бюлетеню «Люботинський вісник»,об'яв, матеріалів сесій міської ради, засідань виконавчого комітету, регуляторної політики, оновлення фотогалереї, тощо.

3.5. освоєння внесення інформації працівниками відділу (обмежені права) у розділи сайту для своєчасного оприлюднення згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».

4. Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» обробка та оприлюднення інформації на сайті згідно графіку засідань сесій та виконкому.

5. Ведеться робота по підтримці в актуальному стані БД «Законодавство» (поновлення блоками через мережу Інтернет).

6. Постійно ведеться робота по оновленню БД антивірусних програм та перевірка комп'ютерів на наявність вірусів. У зв'язку з відсутністю ліцензійного програмного забезпечення було пошкоджено інформацію вірусами на 8 комп'ютерах (переустановлення системи та відновлення інформації);

7. Проводилась робота по збору, корегуванню, та підготовці інформації до інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник» та його верстка. За звітний період було зверстані 11 випусків інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник», у т.ч. 2 спецвипуски, які були надруковані власними силами.

З березня збільшився формат випуску до А2, тобто інформації до випуску бюлетеню друкується майже у 2 рази більше.

8. Розробка та друк об'яв до свят міста, запрошень тощо.

9. Обробка цифрових фотокарток для виконкому.

10. Освоєння роботи нової придбаної техніки (МФУ Canon 4410);

11. Постійно ведеться робота по супроводженню та поновлюється у зв'язку з передислокацією комп'ютерної техніки по виконкому програмний комплекс з обліку комп'ютерної техніки.

12. Налагодження та супроводження оновлених версій АРМів у відділі бухгалтерського обліку (програма для підготовки платіжних доручень до казначейства - MEREGA, Кошторис, програма для надання довідок про доходи – Персоніфікація, програма надання інформації до податкової інспекції – 1DF, Електронний Цифровій Підпис – для ПФУ).

13. Налагодження нових комп'ютерів (11 одиниць): встановлення операційних систем, програмного забезпечення,підключення до локальної мережі виконкому.

14. Підтримуються у робочому стані технічні засоби виконкому, вчасно забезпечується ремонт, заміна витратних матеріалів. За звітний період було виконано 68 заправок та 25 ремонтів друкуючих пристроїв – усі роботи проводились вчасно, що не завадило роботі виконкому.

15. Проведення робіт по налагодженню комп'ютерної техніки, яка вийшла з ладу. Було проведено тестування комп'ютерної техніки, проведена робота по переустановленню операційної системи та програмного забезпечення (8 комп'ютерів виконкому).

16. Надаються консультації та технічна допомога відділам виконкому та організаціям міста (відділу РАЦС, МЦССМ, фінвідділу, спорткомітету, відділ культури).

17. Неодноразово надавались послуги по копіюванню документів.

18. Постійно проводиться робота по друку документів для виконкому, архіву, ВУС тощо.

 

Завідуюча сектором

комп'ютерного забезпечення

та засобів масової інформації

відділу по забезпеченню діяльності

виконкому та внутрішньої політики А.В. Чекардіна   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.