Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI » Положення про відділ комп'ютерного забезпечення комітету Люботинської міської ради

 Положення про відділ комп'ютерного забезпечення комітету Люботинської міської ради
Автор: Lubotin   Додано:22 жовтня 2008   Переглядів:3450   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 0)

Люботин – 2007І. Загальні положення

 
1.1.   Відділ комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації Люботинського міськвиконкому створений у відповідності із Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про національну Програму інформатизації”, постановою Кабінету Міністрів України від 12.04.2000 р. №644 „Про затвердження порядку формування та виконання регіональної Програми й  проекту інформатизації” та Програмою інформатизації Харківської області, затвердженої 10.12.2002 р. та визначає шляхи вдосконалення системи інформатизації, організаційні засади, зміцнення нормативно-правової, науково-технічної і ресурсної бази, напрями державного управління у  сфері інформатизації на підставі розроблених „Національної програми інформатизації України”, „Концепції формування та функціонування інформаційно-аналітичної системи органів державної влади та органів місцевого самоврядування”, „Пропозиції щодо структури, порядку формування та використання системи інформаційно-аналітичного забезпечення Президента України та органів державної влади”, які визначають інформатизацію як процес створення й розвитку інформаційної інфраструктури з метою широкомасштабного застосування сучасних методів і засобів збору, зберігання, обробки даних, своєчасне забезпечення суспільства і його суб’єктів необхідною достовірною інформацією в усіх сферах діяльності.

1.2.  Відділ комп’ютерного забезпечення та масової інформації у своїй діяльності керується законами України, постановами та розпорядженнями Кабінету Міністрів України, рішеннями та розпорядженнями Харківської обласної державної адміністрації, рішеннями виконкому та міської ради депутатів, розпорядженнями міського голови, а також дійсним положенням.

1.3.  Відділ є підзвітним і підконтрольним секретарю виконавчого комітету Люботинської міської ради.

1.4.  Відділ є адміністратором реєстрів, локальної мережі, мережі Інтернет  та баз даних в органах виконавчого комітету Люботинської міської ради.

1.5.   Працівники відділу приймаються на роботу на конкурсній основі відповідно до ст. 10 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, ст. 15 Закону України „Про державну службу”.

 

ІІ. Основні завдання та  функції

 
2.1.     Реалізація державної політики інформатизації у сфері діяльності виконавчих органів міської ради, формування стратегії її розвитку на місцевому рівні.

2.2.     Забезпечення технічного, програмного та методичного обслуговування міських органів виконавчої влади.

2.3.     Вивчення діючих інформаційних систем із метою їх використання в органах міськвиконкому.

2.4.     Впровадження в експлуатацію й супроводження експлуатації інформаційних систем.

2.5.     Своєчасне забезпечення ремонту технічних засобів у разі потреби.

2.6.     Проведення технічного переоснащення робочих місць працівників виконкому по мірі необхідності.

2.7.     Забезпечення апаратного та програмного поєднання комп’ютерів у мережу, адміністрування роботи в локальній мережі.

2.8.     Забезпечення підтримки у робочому стані та адміністрування мережі Інтернет у відділах виконавчого комітету.

2.9.     Сприяння поліпшенню обміну інформацією з іншими організаціями, використання досвіду інших міст у місцевому самоврядуванні.  Забезпеченн підтримки у робочому стані електронної пошти.

2.10.Прийом та впровадження програмних комплексів інших розробників.

2.11.Підготовка та друк інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник»:

2.11.1.    Постійно інформувати населення міста Люботин про діяльність міської ради, її виконавчого комітету, відділів, підприємств, установ, громадських організацій завдяки регулярному випуску інформаційного бюлетеню «Люботинський вісник».

2.11.2.   Інформаційний бюлетень виходить накладом, форматом та періодичністю згідно «Свідоцтва про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації», мова видання – українська.

2.11.3.  Редактор бюлетеню не несе відповідальність за факти надруковані в інформаційному бюлетені Люботинської міської ради «Люботинський вісник», які надаються відділами виконкому, підприємствами, організаціями тощо. 

2.11.4.  Матеріали, що розміщуються в інформаційному бюлетені, перед випуском накладу погоджуються з міським головою, затверджуються на засіданні комісії по підготовці до друку, оформлюється протоколом.

2.12. Верстка та друк (у разі необхідності) інформаційного бюлетеню міської ради „Люботинський вісник” та інших публіцистичних видань міської ради.

2.13. Надання технічних і програмних консультацій у адмініструванні ведення Державного реєстру виборців та підготовці загальних списків виборців на призначені вибори чи референдуми.

2.14. Адміністрування баз даних виконавчого комітету:

2.14.1.  Внесення даних до бази даних мешканців «Місто» з метою моніторингу соціально-економічного стану.

2.14.2.  Надання консультацій, допомога або внесення даних до баз даних у відділах виконавчого комітету.

2.15.Ведення бази даних „Законодавство” із метою надання за потреби нормативних актів усім службам міськвиконкому.

2.16. Внесення новин та корегування інформації на веб-порталі Асоціації міст України  «АМУ-Діалог».

2.17.Координація роботи адміністратора сайту виконавчого комітету Люботинської міської ради:

2.17.1.     Підтримка у робочому стані офіційного web-сайту міста.

2.17.2. Робота над  удосконаленням дизайну сайта та розширенням спектру інформаційного змісту.

2.17.3. Своєчасне внесення актуальної інформації.

2.17.4. Постійне адміністрування офіційного форуму.

2.18.Підвищення рівня кваліфікації на професійних курсах, самостійно - використовуючи мережу Інтернет, вивчення літератури.

2.19.Своєчасне поновлення антивірусних баз для забезпечення захищеності інформації та безперебійності роботи технічних засобів.

2.20.Постійне поновлення програмного забезпечення для удосконалення роботи відділу комп’ютерного забезпечення та інших відділів виконкому.

2.21.Освоєння програм загального призначення для удосконалення роботи по вирішенню системних задач.

2.22.Надання консультативних послуг щодо використання та обслуговування комп’ютерної техніки в міських органах виконавчої влади.

2.23.Сприяння розвитку інформаційної інфраструктури міста Люботин.
Сторінка 1 з 2 | Наступна сторінка   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.