Положення про офіційний Web-сайт м. Люботина
Автор: Lubotin   Додано:22 жовтня 2008   Переглядів:2136   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 0)

Розпорядження

Про створення та адміністрування офіційного Web-сайту м. Люботина

З метою забезпечення прозорості в діяльності Люботинської міської ради, висвітленню подій, новин, з метою обміну досвідом у вирішенні місцевих проблем, а також висвітлення проблем та напрямків місцевого економічного розвитку, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1302 від 29 серпня 2002 р. "Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості в діяльності органів виконавчої влади" :

1. Затвердити Положення про Web-сайт виконкому Люботинської міської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет (додається).
2. Відділу комп'ютерного забезпечення виконкому Люботинської міської ради розробити та забезпечити розміщення офіційного Web-сайту міста.
3. Відповідальним за створення та супроводження Web-сайту призначити Загривого Д.О., спеціаліста 1 категорії відділу комп'ютерного забезпечення.

Авторські права визначаються розміщенням на сторінках Web-сайту посиланням на розробника та власника даного сайту.
 
 

Положення

Про Web-сайт виконкому Люботинської міської ради у глобальній інформаційній мережі Інтернет

1. Це Положення відповідно до Конституції України, законів України "Про інформацію", "Про захист інформації в автоматизованих системах", "Про авторське право й суміжні права", постанов Кабінету Міністрів України "Про порядок оприлюднення в мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади", "Про заходи щодо подальшого забезпечення відкритості в діяльності органів виконавчої влади", згідно "Порядку функціонування Web-сайтів органів виконавчої влади" визначає статус Web-сайту виконкому Люботинської міської ради як інформаційного ресурсу про діяльність органів місцевої влади у мережі Інтернет та встановлює порядок розміщення на ньому інформації.
2. Web-сайт виконкому Люботинської міської ради є офіційним джерелом інформації, який утворюється для висвітлення діяльності органів виконавчої влади, інформаційної взаємодії з організаціями світового товариства, громадкістю.
3. Інформація, розміщена на офіційному Web-сайті виконкому Люботинської міської ради, повинна включати:
- найменування органу, місцезнаходження;
- структуру та керівництво;
- прізвища, імена та по батькові керівників із телефонами та адресами;
- перелік підприємств міста з ПІБ керівників, адресами, телефонами;
- перелік питань, які розглядаються на засіданнях сесій міської ради;
- перелік питань, які розглядаються на засіданнях виконавчого комітету;
- проблеми та напрямки економічного розвитку міста;
- новини та події, які відбуваються в місті;
- фотогалерею про місто та видатних мешканців;
- матеріали інформаційного бюлетеня "Люботинський вісник";
- форум, у якому включити запити до міського голови та депутатів міської ради.
4. Інформацію подавати державною, російською та (за потребою) англійською мовами.
5. Усі права зберігаються й охороняються у відповідності зі ст. 54 Конституції України, ст.ст. 472-555 Цивільного Кодексу та закону "Про авторське право й суміжні права". Право на зміну структури Web-сайту, використані фотографії, інформаційні змісти належать виконкому Люботинської міської ради. Будь-яке використання матеріалів та інформації з офіційного Web-сайту міста Люботина для подальшого розповсюдження, розміщення чи друкування - тільки з дозволу виконкому Люботинської міської ради
6. Не допускається розміщення на Web-сайті інформації, яка забороняється законодавством.


   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.