Веб-портал міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI » План роботи відділу комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації на 2008 р.

 План роботи відділу комп’ютерного забезпечення та засобів масової інформації на 2008 р.
Автор: Lubotin   Додано:22 жовтня 2008   Переглядів:2378   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Сектор комп`ютерного забезпечення та ЗМI]
 
 (голосів: 0)

1.     Постійне вивчення потреб виконкому та його відділів і служб в автоматизації покладених на них функціональних обов'язків, розробка нових задач та вдосконалення існуючих за результатами їх експлуатації та відповідно до нових вимог чинного в Україні законодавства.

постійно

 

2.     Організація навчання спеціалістів відділу новітнім технологіям, програмному та технічному забезпеченню з метою подальшого вдосконалення роботи відділу, використовуючи всі можливості (мережа Інтернет, співпраця з фахівцями інших міст, журнал «Chip»).

постійно

 

3.     Адміністрування та корегування БД мешканців міста:

 

                        Доповнення новими програмними модулями комплексу обліку мешканців міста, враховуючи нагальні потреби відділів виконкому та організацій міста.

постійно

 

                        Підтримка бази даних мешканців міста в актуальному стані (згідно відомостей РАГС, МВ УВМС тощо), розгляд інших можливостей підтримки бази постійно актуальною.

постійно

 

 

                        При умові постійної актуалізації бази мешканців міста та підключення відповідних блоків - надання роз'яснення та в разі необхідності корегування програмного забезпечення для автоматизації видачі довідок мешканцям міста (про склад родини, про розміри земельних ділянок тощо).

постійно

 

                        Розробка програми для заповнення облікових карток ветеранів війни, які знаходяться на обліку у  відділі ВУС та розробка  програми по друку звітів. (Пункт з 2007 року)

1 півріччя

 

4.     Продовження роботи по внесенню додаткової інформації в БД мешканців міста: паспортних даних та ідентифікаційних кодів.

протягом року

 

5.      Постійне супроводження єдиного довідника вулиць міста: корегування існуючих вулиць, внесення нових назв, внесення відповідних змін по закріпленням квартальних, депутатів.

постійно

 

6.     Внесення на карту вулиць с. Смородське, сел. Караван, сел. Коваленки, с. Байрак (відповідно карти Земельних ресурсів)

протягом року

 

7.     Поновлення  програмного забезпечення, необхідного для роботи відділу (видавництво друкованих видань, обслуговування комп'ютерної техніки, антивірусний захист, робота в мережі Інтернет, робота локальної мережі, підтримка офіційного web-сайту м. Люботин).

постійно

 

8.     Продовження освоєння роботи по налагодженню та інсталіції операційних систем, вивчення можливостей удосконалення роботи.

постійно

 

9.      Адміністрування системи локальної мережі у виконавчому комітеті Люботинської міської ради, підключення нових комп'ютерів з налагодженням зв'язку.

постійно

 

10.   Адміністрування роботи співробітників виконкому у мережі Internet.

 

постійно

 

11.     Адміністрування та інформаційне поновлення офіційного сайту міста Люботин:

                 - визначення можливості переводу офіційного сайту виконкому Люботинської міської ради на портальний варіант (за наявності коштів. Пункт з 2007 року).

1 півріччя

                        - розширення спектру інформації з метою подальшого забезпечення прозорості діяльності міської ради.

                        - видалення неактуальної інформації.

                        - розміщення інформаційного бюлетеню „Люботинський вісник" у  мережі Інтернет.

постійно

 

12.   Поновлення інформації та внесення змін до сторінки м. Люботин веб-порталу Асоціації міст України.

постійно

 

13.    З'ясування причин нестабільної роботи програми «Законодавства» та  спроба їх усунення (дистриб'ютор бібліотека офіційних документів при управлінні справами ВР України).(Пункт з 2007 р.)

1 квартал

 

14.    Ведення бази даних законодавства України, своєчасне її поновлення,  забезпечення мережевого доступу до бази даних «Законодавство»  з метою  перегляду нормативних актів відділами та службами виконавчого комітету.

        

постійно

 

15.   Забезпечення безперебійного електронного зв'язку з обласною державною адміністрацією, Асоціацією міст України та громад, іншими організаціями та установами як в Україні, так і за кордоном.

постійно

 

16.   Продовження освоєння роботи з програмою «Adobe In Design CS2», що надає можливість більш якісного та сучасного підходу до верстки інформаційно-публіцистичних матеріалів.

постійно

 

17. Забезпечення верстки та друку (при необхідності) інформаційного бюлетеню „Люботинський вісник".


16.1.  Відкриття нових рубрик у бюлетені, з метою підняття рейтингу серед читачів та мешканців міста.

Постійно

 

18.   Прийняття участі у розробці та виготовленні публіцистичних видань виконкому (буклетів, календарів, листівок тощо).   

За потребою

 

19.  Визначення необхідності написання програмного забезпечення та формування постановок задач для  відділів:

                        місцевого-економічного розвитку;

                        у справах сім'ї та молоді;

                        житлово-комунального відділу, у тому числі для автоматизації роботи еколога;

                        оргвідділу.

                        (у зв'язку з відсутністю програміста - пункт з 2007 р.)

2 півріччя

 

20.   Визначення потреби та організація при необхідності ІР-телефонії або встановлення та організація роботи локальної АТС, що надасть можливість економії коштів за телефонні розмови в межах виконкому. (Пункт з 2007 р.)

 

1 півріччя

 

21.  Освоєння программ з відеозображенням.

1 півріччя

 

22. Розробка спільно з відділом місцевого економічного розвитку нового презентаційного диску «Люботин» для представлення міста (за наявності надання інформації, якісного фотоматеріалу та макету подання інформації) (пункт залишився з плану 2006 р.).

1 півріччя

 

23.  Супроводження працюючих АРМів та програмних комплексів у відділах виконкому, надання консультацій та допомоги при необхідності:

                        Програмного комплексу електронного документообігу у відділі документального забезпечення. Відновлення бази даних на початок року, додавання нових блоків в разі визначення потреби.

                        Програмного комплексу автоматизованого нарахування заробітної платні (внесення змін та уточнень, розробка додаткових відомостей у зв'язку із змінами законодавства України), та матеріального обліку.

                        Програмного забезпечення для відділу торгівлі та захисту прав споживачів. Супроводження та визначення використання даних.

                        Програмного комплексу автоматизації кадрового обліку.

                        Програми «Кількісний склад політичних партій» у оргвідділі.

                             (Написання додаткових модулі для офофрмлення звітів )

                        1 півріччя

                        Програмного комплексу обліку комп'ютерної та оргтехніки виконкому.

                        Електронного зв'язку корпоративної пошти FOSS MAIL (у відділі документального забезпечення). Визначення можливості підключення через ADSL-з'єднання.

                        1 півріччя

                        Допомога при  підключенні комп'ютера державного реєстратора для передачі та отримання даних через модем ADSL

Підключення корпоративне

Надання допомоги при експлуатації програмного комплексу «Арм державного реєстратора».

                        Адміністрування, надання допомоги та консультацій у роботі з програмним комплексом «Юридичні особи» для внесення даних комунального майна.

                        Надання допомоги у освоєнні програмного комплексу для складання бюджету «Бюджетний процес».

                        Надання допомоги у освоєнні та внесенні даних до програмного комплексу для служби у справах неповнолітніх.

                        Надання допомоги та адміністрування програмних комплексів у відділі бухгалтерського обліку (Мережа (казначейство), Персоніфікація (Пенсійний Фонд), 1DF (податкова), Бюджетний процес (Фінвідділ) та інші за потребою.

постійно

 

24.   Ознайомлення зі специфікою роботи міського архіву та розробка програмного забезпечення для автоматизації його роботи (формування бази даних міського архіву, автоматизація видачі довідок тощо) за умови визначення постановки задачі (пункт залишився з плану на 2006 р.)

За умови постановки задачі

 

25.    Проведення по мірі необхідності технічного переоснащення робочих місць спеціалістів виконкому, модернізація комп'ютерної техніки.

 

постійно

 

26.  Забезпечення відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1433 від 10 вересня 2003 р. „Про затвердження Порядку використання комп'ютерних програм в органах виконавчої влади" впровадження ліцензованого програмного забезпечення для виконання покладених на відділ функціональних обов'язків, а також організація переходу на використання ліцензованого програмного забезпечення у відділах та службах виконкому (пункт залишився з плану на 2006 р.).

        при наявності коштів

 

 

27.  Постійне проведення технічного обслуговування, профілактики та, в разі необхідності, ремонту комп'ютерної техніки. Забезпечення та підтримка антивірусного захисту комп'ютерів у локальній мережі виконкому.

 

постійно

 

28.  Цифрова обробка фотографій для подальшого використання у роботі виконкому міськради. Навчання співробітників відділу містобудування та архітектури роботі з відповідним програмним забезпеченням.

при необхідності

 

29.    Надання консультацій з питань роботи з комп'ютерною технікою спеціалістам різних рівнів виконкому, його відділів та служб.

 

при необхідності

 

 

 

 

Начальник відділу

комп'ютерного забезпечення

та ЗМІ     Чекардіна А.В.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.