Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому » Проект рішення "Про розгляд звіту про роботу комунального підприємства"

 Проект рішення "Про розгляд звіту про роботу комунального підприємства"
Автор: Svetlana   Додано:15 березня 2013   Переглядів:790   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Проекти рішень виконкому]
 
 (голосів: 0)

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я            

Від  «__»_______ 2013 року         № __

 

Про розгляд звіту про роботу комунального підприємства

«Люботинське бюро технічної інвентаризації» за 2012 рік

 

        Заслухавши та обговоривши звіт начальника комунального підприємства «Люботинське бюро технічної інвентаризації» Куценко В.В. про роботу підприємства за 2012 рік, керуючись п. 4 ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Люботинської міської ради 

 

                                                                 В И Р І Ш И В :

 

1.Звіт про роботу комунального підприємства «Люботинське БТІ» Люботинської міської  ради Харківської області за 2012 рік взяти до відома.

2.Зобов’язати керівника КП «Люботинське БТІ» Куценко В.В. терміново переглянути тарифи вартості однієї нормо-години на послуги з технічної інвентаризації  та представити на  розгляд чергового засідання виконавчого комітету у травні 2013 року разом з  фінансовим планом роботи підприємства на ІІ півріччя 2013 року.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради І.А.Гаркавенко.

            

Міський голова     В.О. Теличко

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.