Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому » Засідання виконавчого комітету від 09 червня 2009 року

 Засідання виконавчого комітету від 09 червня 2009 року
Автор: Lubotin   Додано:28 липня 2009   Переглядів:1380   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому]
 
 (голосів: 0)
Були присутні:

Олійник В.М. - заступник міського голови
Приходько В.В. - заступник міського голови
Воротнікова Л.І. - секретар виконкому
Козоріз А.В. - начальник міського відділу освіти
Лупир Г.А. - начальник ВККУ
Репенко М.М. - підприємець
Моргачов Ю.М. - начальник Люботинської міської СЕС
Павлій Ю.І. - заступник начальника Харківського районного
управління пожежної безпеки
Ольховський С.В. - директор ТОВ фірми «Валентин»
Моргачов Ю.М. - начальник Люботинської міської СЕС
Первий В.В. - головний архітектор проектів Люботинського ПВ АПБ
Стукалова А.Г. - начальник Люботинського відділення ХОДПІ


В засіданні приймає участь юрист виконкому Кондратенко О.С.


Питання, які були розглянуті на засіданні

1. Про заходи щодо підготовки господарства міста та об'єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2009-2010 рр.

2. Про підсумки проведення весняної толоки з озеленення та благоустрою міста.

3. Про надання дозволу на зняття дерев по вул. Некрасова № 11/8, вул. Шевченка (на території Будинку зв'язку ст. Люботин) та проведення кронування дерева по вул. Радянській № 139.

4. Про закріплення за організаціями та установами міста пам'ятників і пам'ятних стел у м. Люботині.

5. Про виконання Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» по проведенню осіннього призову 2009 року.

6. Про надання дозволу на будівництво прибудови до житлового будинку та зливної ями по вул. Московській № 66.

7. Про оформлення права власності на житловий будинок, розташований в сел. Коваленки по вул. Жукова № 2 «а».

8. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по вул. Матросова, 24 в м. Люботин.

9. Про оформлення права власності на житловий будинок, розташований по вул. Травневій/ вул. Весняній № 111/2 в м. Люботині Харківської обл.

10. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих будівель на присадибній земельній ділянці по вул. Караванській № 11 в м. Люботині Харківської обл.

11. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованого навісу на присадибній земельній ділянці по вул. Шмідта № 50 «а» в м. Люботині Харківської обл.

12. Про надання дозволу на будівництво відкритої веранди до житлового будинку, переобладнання в житловому будинку та будівництво зливної ями по вул. Ревчанській № 87.

13. Про надання дозволу на будівництво житлового будинку та господарських будівель по вул. Ювілейній № 29/9 в м. Люботині.

14. Про надання дозволу на установку газового опалювального приладу в літній кухні домоволодіння по пров. Мюдовському, 24 в м. Люботині.

15. Про поновлення списку посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення згідно ст. 150, 152 КУпАП.

16. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих будівель на присадибній земельній ділянці по вул. Шкільній № 37 в м. Люботині Харківської обл.

17. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованої веранди на присадибній ділянці по вул. Залізничній № 35 в м. Люботині Харківської обл.

18. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих будівель на присадибній земельній ділянці по пров. Шкільному № 10 в м. Люботині Харківської обл.

19. Про доповнення до рішення виконкому Люботинської міської ради від 19.05.2009 року № 222 в частині адреси.

20. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 19 травня 2009 року № 210 «Про призначення опіки над малолітнім Маслійовим Миколою Андрійовичем, 21 грудня 2007 року народження».

21. Про надання дозволу на будівництво прибудови до житлового будинку, переобладнання в житловому будинку та будівництво зливної ями по вул. Чернишевського № 2 «а».

22. Про надання дозволу на розміщення самочинно побудованих об'єктів та оформлення права власності на прибудови до житлового будинку по вул. Першотравневій № 58.

23. Про оформлення права власності на житловий будинок по пров. Шевченка - в-ду Тичини № 7-8.

24. Про оформлення права власності на прибудову до житлового будинку та надання дозволу на розміщення самочинно побудованих об'єктів, розташованих по вул. Коцюбинського № 15.

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.