Сайт міста Люботин » Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому » Рішення виконавчого комітету від 09 січня 2018 року

 Рішення виконавчого комітету від 09 січня 2018 року
Автор: Svetlana   Додано:15 січня 2018   Переглядів:300   Категорія - [Архів (до 2018 р.) » Виконавчий комітет » Рішення виконкому]
 
 (голосів: 0)

Завантажити документи:rshennya-vikonkomu.rar [7.14 Mb] (cкачувань: 6)

 

Зміст архіву (Перелік питань рішень від 09 січня 2018 року):

 

№ 1 Про затвердження плану-графіку звіряння облікових даних підприємств, установ та організацій, розташованих у м. Люботин, з обліковими даними Харківського ОРВК.

№ 2 Про внесення змін до регламенту виконавчих органів Люботинської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 08 грудня 2015 року № 227 (із змінами). 

№ 3 Про встановлення скоригованих тарифів на виробництво, постачання теплової енергії та теплову енергію для бюджетних установ, організацій.         

№ 4 Про встановлення скоригованого тарифу на виробництво, постачання теплової енергії та теплову енергію для бюджетних установ, організацій.

№ 5 Про надання дозволу на видалення та кронування дерев по вул. Садовій, 43.

№ 6 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 12 грудня 2017 року № 305. 

№ 7 Про перереєстрацію списків осіб, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Люботинської міської ради.

№ 8 Про зарахування до списку громадян, які перебувають у загальній черзі на отримання жилих приміщень, списку осіб, що користуються правом позачергового отримання житла, та списку осіб, які перебувають у черзі соціального квартирного обліку для отримання жилих приміщень, громадянки Федорової Світлани Євгенівни.

№ 9 Про присвоєння об’єкту нерухомого майна поштової адреси: Харківська область, м.Люботин, вул. Магістральна № 21.

№10 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської Ради народних депутатів від 12.07.1994 р. № 1150 «Про виділення земельної ділянки під будівництво індивідуального житлового будинку по вул. Люботинська, № 23».

№11 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської Ради народних депутатів від 10.01.1995 р. № 164 «Про передачу у приватну власність земельної ділянки гр. Мамонтову В.Т. в садівничому товаристві «Почвовед»».

№12 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Люботинської міської ради від 16.11.1999 року № 1244 «Про передачу у приватну власність для садівництва земельних ділянок в садівницькому товаристві  «Центр»».

№ 13 Про впорядкування поштової адреси житлового будинку: Харківська область, м. Люботин, вул. Полтавський шлях № 2б.

№ 14 Про організацію роботи Комісії з питань захисту прав дитини у 2018 році.

№15 Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

№16 Про призначення _________________ опікуном над малолітніми дітьми: _____, _____ року народження,  та _____, ________ року народження.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.