#кейс_БПД
Автор: Бутенко Анна   Додано:17 листопада 2020   Переглядів:234   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

«Після святкування дня народження потрапили до лікарні з отруєнням 129314;. Ресторан своєї вини не визнає». На жаль, такі випадки не поодинокі. Витрачені кошти, зіпсований настрій, а головне – серйозний удар по здоров’ю. Як отримати компенсацію при отруєнні в закладі громадського харчування10067;128071;
Керівництво закладу громадського харчування повинно компенсувати повну вартість медикаментів 128138;, яка була витрачена на лікування, якщо ви доведете, що отруїлися саме в ресторані, а не вдома. У такому випадку варто вимагати і відшкодування моральної шкоди, яка була завдана вам.
Факт отруєння доводити буде простіше, якщо у вас залишився чек 129534;, який підтвердить перебування в ресторані, що є безпосереднім договором з іншою стороною. Але якщо ви залишили чек у закладі, втратили або викинули його – переживати не варто. У такому разі слід заручитися підтримкою свідків вашого відвідування ресторану 129489;‍127859; і замовлення конкретних страв.
Далі потрібно отримати медичну документацію, яка підтвердить факт харчового отруєння. Перш ніж звертатися до суду, спробуйте врегулювати питання з адміністрацією закладу 129309; в досудовому порядку.
Напишіть заяву 9997;65039; на ім’я керівництва ресторану з дотримання загальних правил, встановлених діловодством, викладіть у заяві ті обставини, які сталися з вами у закладі, обов’язково додайте докази, що підтверджують ваші слова (медичну довідку із закладу охорони здоров’я про отруєння).
Часто власники ресторанів турбуються про свою репутацію, а значить, самі зацікавлені в якнайшвидшому вирішенні конфлікту.
Якщо ж домовитися "мирним шляхом" не вдалося – необхідно звернутися до територіального органу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба). У випадку ж, якщо заклад харчування відмовляється компенсувати вам витрати у зв’язку з отруєнням та не визнає свої вини, ви маєте право звернутися за захистом ваших прав та інтересів до суду 9878;65039;.
Повний текст консультації – у лінку: https://bit.ly/35BQ0WV
#кейс_БПД