Веб-портал міста Люботин » Безоплатна правова допомога » Впровадження в Україні Єдиного реєстру

 Впровадження в Україні Єдиного реєстру
Автор: Бутенко Анна   Додано:1 жовтня 2021   Переглядів:148   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

Впровадження в Україні Єдиного реєстру засуджених та осіб,  узятих під варту

За підтримки Проєкту ЄС «Pravo-Justice» в Україні створюється Єдиний реєстр засуджених та осіб, узятих під варту. Реєстр на сьогоднішній день проходить тестову (пробну) експлуатацію в Україні. Функціонування цієї системи дозволить створити єдину базу даних про засуджених та ув’язнених, а також  забезпечить оперативну комунікацію між органами та установами пенітенціарної системи та пробації.
До переваг роботи Реєстру можна віднести - передачу реєстраційних справ між підрозділами установ виконання покарань, уповноваженими органами з питань пробації, формування звітів. Завдяки цьому працівники будуть отримувати необхідну інформацію не чекаючи паперової відповіді. А  спеціальна система «Кассандра», як підсистема для обліку даних з оцінки ризиків скоєння повторного кримінального правопорушення обвинуваченим чи засудженим, надасть можливість досліджувати ризики.
В умовах сьогодення наша країна постійно крокує до переходу на електронні носії інформації. Не залишилась осторонь і пробація України. Реєстр засуджених та осіб, узятих під варту - це новий етап розвитку пробації, що забезпечить перехід на електронне ведення справ клієнтів пробації.