Підписали меморандум
Автор: Бутенко Анна   Додано:17 лютого 2022   Переглядів:91   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

Підписали 128195;меморандум зі Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація правників України» (Ukrainian Bar Association). Напрями майбутньої співпраці – правова допомога pro bono, підвищення кваліфікації, розбудова правничої спільноти.
128172; «Система безоплатної правової допомоги вже давно співпрацює з Асоціацією правників України, у нас багато спільних проєктів, ми проводимо спільні заходи. І продовження цієї співпраці для нас дуже важливе. Зараз АПУ пропонує нам підтримку в частині надання правової допомоги на умовах pro bono незахищеним категоріям населення, які не є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу. Співпраця з такою потужною організацією, як АПУ, для нас є дуже цінною», – зазначив в. о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.
128172; «Ми хочемо поглибити та вивести на якісно новий рівень співпрацю з системою безоплатної правової допомоги. Я б хотіла наголосити саме на розвитку напрямку надання правової допомоги на умовах pro bono, тобто безоплатний юридичний захист для тих, хто не в змозі оплатити послуги юриста або адвоката, але потребує їх. У фокусі – правова допомога незахищеним категоріям населення, зокрема дітям і жінкам, які стали потерплими або свідками злочинів, людям з обмеженими можливостями. Крім того, розраховуємо на спільну роботу з удосконалення сфери кримінальної юстиції. Дотримання прав людини та їх захист у разі порушення має бути не просто гаслами, а щоденною роботою. Тому ви завжди можете на нас розраховувати», – зазначила президентка Всеукраїнської громадської організації «Асоціація Правників України» Анна Огренчук.
Детальніше читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3JaHDSR   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.