Веб-портал міста Люботин » Безоплатна правова допомога » Дистанційна навчальна платформа

 Дистанційна навчальна платформа
Автор: Бутенко Анна   Додано:17 лютого 2022   Переглядів:92   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

128104;‍128188;Дистанційна навчальна платформа, присвячена забезпеченню ефективного доступу до правосуддя, з'явилася в Україні. Вона розроблена в межах Української школи практичних знань (Ukrainian Access to Justice School of Practice)
Зараз за адресою http://edu.ua2j.school розміщено 38419; курси:
128313;“Онлайн курс підготовки нових моніторів НПМ”, розроблений ГО “Освітній дім прав людини в Чернігові”. Розрахований на слухачів, які планують брати участь в роботі Національного превентивного механізму, моніторингу місць несвободи.
128313;Курс “Посилення правової спроможності громадських організацій” від кращих юристів, аудиторів України та команди Pro Bono Lab. Для соціальних ініціатив, громадських об'єднань, благодійних організації, активістів, волонтерів, щоб вони могли уникнути помилок, яких найчастіше припускаються при створенні та функціонуванні громадських чи благодійних організацій.
128313;Курс “Надання безоплатної правової допомоги представникам і представницям вразливих до ВІЛ груп населення” призначений для адвокатів, юристів, правозахисників. Розроблений Українською фундацією правової допомоги у тісній співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги за підтримки БО “Мережа 100 відсотків життя” і містить питання, з якими найчастіше звертаються до правників представники та представниці таких груп.
Користувачі платформи отримують доступ до відео та текстових матеріалів навчальних курсів, зможуть закріпити знання під час виконання домашніх завдань та перевірити рівень засвоєних знань через тестування. Після завершення курсу студенти отримують електронні 128220;сертифікати.
9757;65039; А в лютому на edu.ua2j.school з’явиться ще один онлайн курс -“Громадські радники”. Він дасть відповідь на ті питання, з якими найчастіше стикаються громадські активісти. Поступово платформа буде наповнюватися іншим навчальним контентам різної спрямованости (зараз у Школі є 10 Програм, і з кожним роком їх кількість зростає).
Нагадаємо, що Українська школа практичних знань з питань доступу до правосуддя була створена у 2019-му році за ініціативою Міністерство юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги, ВБО Українська фундація правової допомоги, ГС Мережа правового розвитку», ГО Асоціація юридичних клінік України - АЮКУ та міжнародних партнерів – Міжнародний фонд "Відродження", Канадського бюро міжнародної освіти, проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні» та Офіс Ради Європи в Україні - Київ.
Дистанційна навчальна платформа   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.