Веб-портал міста Люботин » Безоплатна правова допомога » Єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги

 Єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги
Автор: Бутенко Анна   Додано:17 лютого 2022   Переглядів:82   Категорія - [Безоплатна правова допомога]
 
 (голосів: 0)

9878;Юридичне питання може виникнути у будь-кого із зовсім неочікуваних підстав. Найпростіший шлях отримати відповідь – зателефонувати до Єдиного контактного центру системи безоплатної правової допомоги за безкоштовним номером 128222;0800213103. Минулого року оператори надали відповідь на понад ніж 296,7 тис. дзвінків.
128172;«Переважна більшість дзвінків – понад 166,6 тис. – це консультації з правових питань, а також роз’яснення щодо отримання безоплатної правової допомоги. Практично кожний п’ятий додзвонювач цікавився контактами органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, які можуть вирішити їхнє питання. Майже 15% клієнтів зверталися щодо контактів центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги», – розповіла начальниця управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Наталія Марчук.
Крім того, 8462 дзвінки, які надійшли за номером 0800213103, – це повідомлення про затримання осіб за вчинення кримінального або адміністративного правопорушення, а також повідомлення про винесення постанов або ухвал про залучення захисника за призначенням або проведення окремої процесуальної дії.
На дзвінки клієнтів відповідають 28419;08419; юристів із Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій та Сумській областях.
Детальніше про роботу контакт-центру системи БПД читайте на нашому сайті: https://bit.ly/3LhhCDw
Єдиний контактний центр системи безоплатної правової допомоги   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.