Сайт міста Люботин » Головна » Рішення від 30 червня 2010 р. № 396

 Рішення від 30 червня 2010 р. № 396
Автор: Lubotin   Додано:7 липня 2010   Переглядів:1051   Категорія - [Головна, Рішення сесій]
 
 (голосів: 2)

Від 30 червня 2010 р. № 396

м. Люботин

 

Про перейменування Територіального

центру соціального обслуговування

пенсіонерів та одиноких непрацездатних

громадян м. Люботин

 

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року 1417 « Про деякі питання діяльності територіальних центрів соціального обслуговування ( надання соціальних послуг), Постанови Кабінету Міністрів України від 09 червня 2010 р. № 408 « Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 09 грудня 2009 року № 1417 « Про нову редакцію Типового Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та керуючись п.4 ст. 54 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України « Про державний бюджет України на 2010 рік», Люботинська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

1. Перейменувати Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м.Люботин в територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради.

2. Затвердити Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради (додається) в новій редакції.

3. Рішення 56 сесії 5 скликання Люботинської міської ради «Про затвердження Положення про територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян м.Люботин у новій редакції № 619 від 20 жовтня 2009р. вважати таким, що втратило чинність.

4. Директору територіального центру Бондар Г.В. Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Люботинської міської ради надати на реєстрацію виконкому Люботинської міської ради.

5. Внести зміни до схеми виконавчих органів Люботинської міської ради (додаток №1 до рішення).

6. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з гуманітарних та соціальних питань Кравченко Н.В. та постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я та соціального захисту.

 

 

Міський голова Л.Г.Татунь

 

Завантажити документи

 

Положення про  територіальний центр  соціального обслуговування Люботинської міської ради polojennya.rar [13.84 Kb] (cкачувань: 9)

 

Схема виконавчих органів Люботинської міської ради  shema.rar [12.26 Kb] (cкачувань: 6)

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.