Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Випускний у Люботинській ДМШ

 Випускний у Люботинській ДМШ
Автор: Svetlana   Додано:12 червня 2018   Переглядів:93   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 0)

Випускний у Люботинській ДМШ

 

    06 червня 2018 у Люботинській ДМШ  відбулося свято «Для вас, випускники». Цього року їх восьмеро: піаністи Дуднік Андрій та Найпак Катерина, бандуристи Несвітій Анна, Преображенський Іоанн, Кузнєцова Анжеліка та Аршава Олена, акордеоніст Заєць Ренат і перший випускник класу ударних інструментів Хоменко Юрій. Всі діти достойно подолали першу сходинку мистецької освіти та отримали музичну спеціальність.

   Вісім довгих і тернистих років вони йшли до своєї мети. Багато кого із них на цьому шляху зустрічали перепони і розчарування, дехто хотів кинути навчання. Але завдяки своїй наполегливості, підтримці батьків та викладачів діти знайшли в собі сили навчатись далі! Багато цьогорічних випускників - це справді талановиті і наполегливі творчі особистості, перспективні фахівці, які цілеспрямовано ідуть до своєї мети.

Ці учні брали активну участь в культурно - масових заходах школи та міста, в обласних, всеукраїнських і міжнародних  конкурсах та фестивалях. Троє з випускників у різні роки отримували стипендію голови ХОДА «Надія Слобожанщини». Це Аршава Олена, Кузнєцова Анжеліка та Найпак Катерина.

Випускний у Люботинській ДМШ

У теплій, майже сімейній атмосфері концертного залу, з яким у кожного випускника пов’язані свої яскраві, хвилюючі, але завжди приємні спогади, пройшла урочиста церемонія вручення Свідоцтв про позашкільну музичну освіту, грамот за відмінне навчання і творчі досягнення.

На вечорі звучали музичні твори у виконанні випускників, після чого всі присутні мали змогу згадати перші кроки у навчанні, дивлячись фото та відео зі своїх перших виступів у музичній школі. Випускники щиро дякували викладачам, які робили з ними перші кроки в музиці і провели через роки до випускних іспитів.

Вдячні учням та викладачам за талант, щирість та майстерність, батькам – за всебічну підтримку.

Бажаємо випускникам щастя та успіхів у подальшому житті, ніколи не втрачати того, що дала школа – прагнення кожен день відкривати для себе щось нове, рухатися вперед, не зупинятися на досягнутому, бути яскравими і успішними в усьому!

   У добру путь, випускники! Хай вам у житті світить тільки мажорне сонечко,і якщо інколи пройде мінорна хмаринка, не впадайте  у відчай, а ідіть вперед до своєї мети!

Директор ДМШ

Ю.В.Еткало   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.