Веб-портал міста Люботин » Головна » Спортивні змагання до Дня Прапора та Дня Незалежності України

 Спортивні змагання до Дня Прапора та Дня Незалежності України
Автор: Chekardina   Додано:27 серпня 2018   Переглядів:565   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх"]
 
 (голосів: 0)

24 серпня  2018 року  Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Люботинської міської ради провів відкриті спортивно – масові змагання з пляжного волейболу  присвячені Дню Прапора та Дню Незалежності України. У них взяли участь місцеві команди досвідчених спортсменів і молодь, а також наші давні друзі команди із Харкова та області.

У неймовірну спеку всі команди проявили спортивний характер, волю до перемоги. Поєдинки проходили у рівній боротьбі, де жоден не хотів поступатися, так у багатьох поєдинках суддям (Яловенко О.О., Сидоренко О.С.) прийшлося призначати додаткові партії.

За результатами турніру I місце і Кубок виборола команда «Люботинці» у складі: Тарасов Євгеній, Ібрагім Хакім, II місце у команди «Теплота» у складі: Семеринський Євгеній, Семеринський Владислав, III місце посіла команда «Олімпік» у складі: Яловенко Георгій, Хмель Єгор. Всі призери були нагороджені іменними грамотами від КЗ «Спорт для всіх» Люботинської міської ради.

У церемонії нагородження приймав участь заступник міського голови Рубан В.В., який привітав всіх із святом та запросив спортсменів взяти участь у змаганнях з пляжного волейболу на День міста Люботина (01.09.2018р.).

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В.Удянський

 

 

Спортивні змагання до Дня Прапора та Дня Незалежності України


 

 

Переглянути фото:   https://imgur.com/a/po4HrEz    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.