Веб-портал міста Люботин » Головна » Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Безпечна дорога до школи»

 Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Безпечна дорога до школи»
Автор: Svetlana   Додано:26 вересня 2018   Переглядів:963   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 2)

Безпечне дитинство: в Україні розпочинаються профілактичні заходи «Безпечна дорога до школи»

 

   У період з 20 по 30 вересня 2018 року в Україні триватимуть профілактичні заходи, під час яких працівники поліції посилять конт­роль за дитячою безпекою на дорогах. Такі заходи в нашій країні проводяться щорічно, й вже стали доброю традицією.

«Безпечна дорога до школи», – водії, будьте уважні!

  Люботинський ВП Харківського ВП ГУНП в Харківській області звертається до водіїв транспортних засобів з проханням бути особливо уважними до маленьких пішоходів, бути максимально зосередженими при проїзді ділянок доріг, що розташовані поблизу навчальних закладів, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

   Розпочався новий навчальний рік, а, отже, на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих - зробити все, аби адаптаційний період пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних, випадків.

  Саме для цього в Україні з 20  по 30 вересня проводяться профілактичні заходи «Безпечна дорога до школи. Натомість правоохоронці нагадують дорослим - безпека дітей перш за все залежить від вас. Від уважності керманичів авто, від відповідального ставлення батьків і просто від небайдужості кожного з нас.

   Шановні батьки, обов’язково нагадайте сво­їм малюкам правила безпечної поведінки, пройдіть з дитиною шлях до школи, зверніть увагу на складні дорожні ситуації, що можуть виникнути під час руху дитини до школи, не забувайте про правильне перевезення дітей в авто.

 Наразі Люботинський ВП посилив контроль на дорогах. Однак зусиль одних тільки правоохоронців і освітян недостатньо. Аби діти почувалися в дорожньому русі безпечно, потрібна підтримка суспільства і власний приклад виконання правил дорослими. Пам’ятайте про це.

  
З повагою,
Начальник О.О.Юрченко