Сайт міста Люботин » Головна » Святкування Дня усиновлення у нашому місті

 Святкування Дня усиновлення у нашому місті
Автор: Svetlana   Додано:2 жовтня 2018   Переглядів:154   Категорія - [Головна, Служба у справах дітей]
 
 (голосів: 0)

Святкування Дня усиновлення у нашому місті

 

  28 вересня 2018 року відбулося свято до Дня усиновлення, яке традиційно проводиться службою у справах дітей у нашому місті кожного року. І дорослі, і маленькі люботинці долучилися до Всеукраїнської акції-флешмобу «Усиновлення-це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

  Нікого не залишила байдужим емоційна екскурсія директорки  Люботинського краєзнавчого музею Каракаптан Любові Миколаївни, яка майстерно визначила місце для кожної родини в історії нашого міста.

  Гостинно відчинила двері Люботинська Центральна бібліотека де підопічні, прийомні діти та діти-вихованці залюбки взяли участь у виставці дитячих робіт «Моя щаслива родина», кожна дитина розповіла про свою родину.

 

Святкування Дня усиновлення у нашому місті

  Дітям було запропоновано зворушливий фільм, який глибоко їх вразив. Після його перегляду обговорили і проаналізували сімейні цінності та традиції. І на завершення,  кожна дитина, яка виявила бажання, розповіла про цікаві, інколи смішні історії своєї родини. Учасники отримали гарний настрій і позитивні емоції від заходу та спілкування один з одним.

Святкування Дня усиновлення у нашому місті

  Ми безмежно вдячні соціальним партнерам і залученим фахівцям, всім і кожному, хто підтримав у організації та проведенні заходів до Дня усиновлення, а також тим, хто безпосередньо взяв участь!

Головний спеціаліст служби

Глущенко Л.Є.   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.