Сайт міста Люботин » Головна » Участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з важкої атлетики

Автор: Svetlana   Додано:9 жовтня 2018   Переглядів:15   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]

(голосів: 0)

28 вересня 2018 року Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх» Люботинської міської ради забезпечив виїзд та участь збірної команди міста Люботина для участі у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з важкої атлетики серед районів області, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад, які відбулися у залі важкої атлетики Харківського обласного училища фізичної культури та спорту (м. Харків).

У складах команд могли брати участь 4 чоловіки та 4 юнаки до 18 років і молодші, у вагових категоріях – 30,34, 38,42,45,50,56,62,69, 77, 85,94,105 та понад 105 кг, 1 жінка або  дівчина у вагових категоріях – 30, 36, 40, 44, 48, 53, 58, 63, 69, 75 та понад 75 кг.

Дуже вдало виступили наші спортсмени зайнявши у загальнокомандному заліку почесне III місце.

У індивідуальному заліку I місце здобули: Чудік Віталій (вагова категорія - 69кг), Пономарьова Дар’я (в/к – 48кг), Щур Іван (в/к – 105+), Лихобаба Максим (в/к – 94кг), Овсієнко Максим (в/к – 85кг). Тренери: Кибальник О.Г., Кибальник О.О.

Бажаємо нашим спортсменам і тренерам міцного здоров’я, успіхів у роботі, навчанні та нових перемог!