Сайт міста Люботин » Головна » З Днем захисника України

 З Днем захисника України
Автор: Chekardina   Додано:12 жовтня 2018   Переглядів:14   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

З Днем захисника України

 

14 жовтня Україна відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці і Захисника Вітчизни, яке тісно пов’язане між собою, бо поєднує традиції християнства та уособлює мужність і героїзм захисників України на різних етапах історії. Це свято українського козацтва, яке стало всенародним, бо воно асоціюється із сучасними героями – учасниками антитерористичної операції і бойових дій, зі Збройними Силами та Національною гвардією України, волонтерами, громадянами – всіма тими, хто з 2014 року підтримував українську армію у найважчі часи її існування.

З нагоди свята у читальній залі міської бібліотеки зібралися учасники АТО, представники громадськості та міської ради. Перед присутніми виступив секретар міської ради Володимир Гречко. Він висловив вдячність усім тим, хто боровся і нині бореться за державний суверенітет України, які за високим почуттям обов’язку стали першими захисниками-добровольцями і були готові віддати найголовніше, що в них є – своє життя; побажав міцного здоров’я та патріотичного духу, який допоможе здолати будь-які перешкоди.

Голова Громадської організації "З нами Бог і Україна" Владислав Іонін, звертаючись до воїнів, привітав зі святом і подякував за дружбу і бойове побратимство.

Учасники заходу переглянули цікаве слайд-шоу із світлин, представлених учасниками АТО, та концертну програму у виконанні наших талантів.

Шановні наші захисники! Ми пишаємося вами – мужніми, сміливими, нескореними українськими захисниками. І сьогодні висловлюємо слова великої вдячності вам, які, починаючи з 2014 року, не вагаючись, за покликом серця стали на захист кордонів України. Цей 2014 рік для кожного із нас був складним, важким і тривожним. Наші добровольці-люботинці були першими волонтерами, які для армії збирали все, починаючи від кухонного посуду, продуктів харчування, теплих речей та коштів на запасні частини для автомобілів, а згодом і самі стали доблесними захисниками й пройшли важкі випробування під Іловайськом, містом Щастя, втратили побратимів, але не зламалися, а й зараз героїчно продовжують творити історію нашої держави, захищають народ від підступного ворога, виборюють для нас незалежність і право на гідне життя.

Висловлюємо вдячність усім вам – героям нашого часу, які сьогодні забезпечують мир і спокій у державі, самовіддано захищають її територіальну цілісність і суверенітет.

Слава Україні! І вам, Герої, Слава!

 

Переглянути фото https://imgur.com/a/TE3a81j   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.