Веб-портал міста Люботин » Головна » Майже 30% клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» користуютьсяінтернет-сервісами компанії

 Майже 30% клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» користуютьсяінтернет-сервісами компанії
Автор: Chekardina   Додано:23 жовтня 2018   Переглядів:541   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Майже 30% клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» користуються інтернет-сервісами компанії

 

Онлайн-сервісами ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» користуються 250 тис. домоволодінь Харкова та області.  Найактивніше інтерактивними системами доступу до особових рахунків та інформації про нюанси споживання газу користуються мешканці містечок та сіл  Харківської області.

 

Клієнтами ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» є 960 тис. побутових споживачів газу. Вже понад 30% мешканців області та понад 20% споживачів газу Харкова завдяки реєстрації в Особистому кабінеті самостійно керують та контролюють свої особові рахунки, без потреби відвідувань газової компанії. Зареєструвати Особистий кабінет, отримувати онлайн-рахунки за спожите паливо, бути в курсі нарахованих державою пільг та субсидій, здійснювати онлайн-платежі та контролювати їх зарахування на особовий рахунок можуть всі клієнти ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ».

«Особистий кабінет» - це можливість для кожного споживача завжди бути в курсі та самостійно контролювати всі зміни на особовому рахунку. Це можливість першим отримати онлайн-рахунок за газ, не чекати поки його покладуть у поштову скриньку, без дзвінків та візитів в газову компанію отримати необхідні консультації» - зазначила начальник відділу супроводу клієнтів ТОВ «ХАРКІВГАЗ ЗБУТ» Вікторія Олійник.

Крім вже працюючого сервісу «Особистий кабінет» побутових споживачів газу, триває підготовка до відкриття Особистих кабінетів «Бізнес онлайн». Його користувачами зможуть стати підприємства та організації Харкова і області, що дозволить в зручному форматі контактувати з газовою компанією.