Веб-портал міста Люботин » Головна » 28 жовтня 2018 року – День автомобіліста і дорожника

 28 жовтня 2018 року – День автомобіліста і дорожника
Автор: Chekardina   Додано:24 жовтня 2018   Переглядів:490   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

28 жовтня 2018 року – День автомобіліста і дорожника

 

Щорічно в останню неділю жовтня в Україні відзначається професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства – День автомобіліста і дорожника.

Автотранспорт відіграє важливу роль в соціально-економічному розвитку країни та забезпечує потреби населення та суспільного виробництва у перевезенні пасажирів та вантажів.

За даними Служби автомобільних доріг у Харківській області на кінець 2017 року довжина автомобільних доріг загального користування Харківської області склала більш ніж 9,6 тис.км, з них 97,5% – з твердим покриттям.

У січні–серпні 2018 року автотранспортом області (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) було перевезено 9,7 млн.т вантажів і 69,6 млн. пасажирів, що становить відповідно 34,1% і 17,4% від загальних перевезень усіма видами транспорту області. За цей період виконано вантажооборот автомобільного транспорту в обсязі 2,5 млрд.ткм і пасажирооборот – 891,1 млн.пас.км.

З нагоди професійного свята вітаємо усіх автомобілістів і працівників дорожніх господарств і бажаємо успіхів, оптимізму, легких та рівних доріг.

 

 

Заступник начальника

Головного управління статистики

у Харківській області

                                                            І.Г.Наумов