Сайт міста Люботин » Головна » ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

 ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
Автор: Svetlana   Додано:8 листопада 2018   Переглядів:263   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

    З метою професійної орієнтації учнівської молоді, сприяння розширенню знань школярів про світ професій, Люботинською міською філією Харківського обласного центру зайнятості 06 листопада 2018 року було організовано і проведено професіографічну екскурсію на підприємство ВП «Моторвагонне депо Люботин» Регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» для учнів загальноосвітніх шкіл міста. У заході взяло участь 25 учнів.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

    Розпочалась екскурсія з ознайомлення учнів з діяльність та структурою підприємства, а також з характеристикою видів робіт, які використовуються даним підприємством. Школярам презентували підприємство, ознайомили з внутрішнім та зовнішнім середовищем його функціонування. Учасникам заходу була надана повна інформація про вимоги до професій, можливості працевлаштування, умови праці, соціальний пакет, оплату праці, перспективи кар’єрного зростання. Також учнів запросили до музею підприємства, ознайомили з історією розвитку моторвагонного депо Люботин.

ПРОФЕСІОГРАФІЧНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

     Наприкінці профорієнтаційного заходу учні мали змогу переглянути навчальний мультфільм щодо правил поведінки на залізниці та  було відпрацьовано алгоритм дій у разі виникнення різних надзвичайних ситуацій на залізниці.

 

Директор О. С. Супрун   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.