Сайт міста Люботин » Головна » Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

 Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів
Автор: Svetlana   Додано:16 листопада 2018   Переглядів:143   Категорія - [Головна, Відділ у справах молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

14 – 15 листопада 2018 року у нашому місті проходив  обласний семінар з керівниками структурних підрозділів з питань фізичної культури і спорту, молоді та спорту районних державних адміністрацій, міських рад міст обласного значення, об`єднаних територіальних громад. Захід було організовано на базі гуртожитку Харківського центру професійної освіти.

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

На порядку денному семінару розглядалися питання:

  1. Виконання соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя в Харківській області на період 2014 – 2018 роки.
  2. Організація проведення та попередні підсумки обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації 2018 року. Проект календарного плану на 2019 рік.
  3. Організація проведення  обласної Спартакіади з масових видів спорту на Кубок голови обласної державної адміністрації за 2018 рік.
  4. Розгляд проекту обласної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив, здорового способу життя у Харківській області на період 2019 – 2023 роки.
  5. Формування річного статистичного звіту за 2018 р. за формою №2-ФК «Звіт з фізичної культури та спорту».

Також представники районів та міст області ділилися кращими практиками організації роботи галузі фізична культура та спорт:

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

  1. Організація роботи з розвитку фізичної культури і спорту у селищній Роганській об`єднаній громаді.
  2. Досвід роботи Чугуївської міської ради щодо організації фізкультурно-оздоровчої, спортивної роботи з населенням за місцем проживання.
  3. Організація спортивно – масової, оздоровчої роботи серед дорослого населення у м. Люботині.
  4. Організація масової, фізкультурно – оздоровчої роботи, здача тестів фізичного оцінювання серед учнівської та студентської молоді у Красноградському районі.
  5. Робота Лозівської міської ради щодо реконструкції, капітальному ремонту, новому будівництву спортивних споруд. 

За підсумками заходу представниками районів були надані пропозиції до Управління у справах молоді та спорту ХОДА щодо змін в організації обласних Спартакіад з видів спорту та масового спорту у частині суддівства, пріоритетних видів спорту та  формування груп  у 2019 році. Захід пройшов у діловій та комфортній атмосфері, яка спонукала до покращення спортивних результатів у подальшому.   

Обласний семінар з керівниками структурних підрозділів

Висловлюємо подяку  директору Регіональної філії «Південна залізниця», депутату обласної ради  Уманцю Миколі Григоровичу за підтримку в організації заходу на базі закладу, який підпорядкований Південній залізниці. Розвитку галузі фізичної культури та спорту приділяється велика увага у керівництвом Харківської області, особисто Світличною Юліє Олександрівною і також нашим міським головою Лазуренко Леонідом Івановичем, які розуміють, що вкладаючи ресурси у спорт ми в майбутньому будемо мати здорову націю.


Начальник відділу

у справах молоді та спорту

С. Лазоренко    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.