Сайт міста Люботин » Головна » 22 грудня – День енергетика

 22 грудня – День енергетика
Автор: Svetlana   Додано:18 грудня 2018   Переглядів:195   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

22 грудня – День енергетика

 

Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується
День енергетика – професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку та підтримці повсякденного життя населення. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

У 2017 р. по споживанню палива серед регіонів України Харківська область посідала п’яте місце, по використанню теплоенергії та електроенергії – шосте
та п’яте місце відповідно.

У 2017 р. на Харківщині вироблено 2864,7 млн.кВт•год електроенергії. Провідними виробниками електроенергії є: Зміївська теплова електрична станція ПАТ "Центренерго", ПрАТ "Харківська ТЕЦ-5", філія "Теплоелектроцентраль" ТОВ "ДВ Нафтогазовидобувна компанія", КП "Харківські теплові мережі". На ці підприємства припадає 98,5% обласного обсягу виробництва електроенергії за минулий рік.

У 2017 р. було використано 5326,2 тис.т палива в умовному вимірі (враховуючи реалізацію населенню та продаж через автозаправні станції),
2984,9 тис.Гкал теплоенергії та 4089,0 млн.кВт·год електроенергії. Переважна більшість паливно-енергетичних ресурсів спрямовується на виробничо-експлуатаційні та комунально-господарські потреби підприємств та організацій області.

Середньооблікова кількість штатних працівників облікового складу за видом діяльності "Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря"
за січень–жовтень 2018 р. склала 24095 осіб, середня заробітна плата штатного працівника – 8775 грн, що на 24,2% більше відповідного періоду попереднього року.

Кожного дня працівники в галузі енергетики своєю сумлінною та відповідальною працею роблять значний внесок у розвиток національної економіки, забезпечуючи базові потреби усіх споживачів енергетичних ресурсів. У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу всіх наших енергетиків і бажаємо їм світлого і надійного здоров’я, успіхів на виробництві, радості і виконання всіх їхніх теплих надій! Нехай ваш професійний день наповниться світлом, теплом та енергією для подальших звершень та процвітання в своїй галузі!

 

22 грудня – День енергетика

 

Заступник начальника    І.Г.Наумов   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.