Веб-портал міста Люботин » Головна » Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

 Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»
Автор: Svetlana   Додано:22 грудня 2018   Переглядів:524   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

   22 грудня у читальній залі дитячої бібліотеки  панувала незвичайна атмосфера, зібралося багато дітей у передчутті казкового дійства. Спеціалісти бібліотеки, працівники Люботинського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, служба у справах дітей виконавчого комітету Люботинської міської ради, Благодійна організація «Благодійний Фонд: Волонтери Дорослі-Дітям», провели дітям святковий майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас: об’ємних сніжинок та янголів, новорічні конкурси.  Діти з великим задоволенням переглянули цікаву, повчальну новорічну книжкову виставку  «Новорічна листівка !Період шаленої популярності» та мультимедійну презентацію  «Дід Мороз», «Снігуронька та новорічна ялинка».

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

  І це не дивно, адже з кожним днем заходи у бібліотеці все креативніші та сучасніші. Все більше читачів із задоволенням стають активними учасниками цих свят. Зустріч пройшла у веселій та творчій атмосфері, діти пообіцяли, що обов’язково будуть слухати своїх батьків, учителів, відвідувати бібліотеку, брати участь майстер-класах та творчих заходах.

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

А найбільшим та найприємнішим сюрпризом  стали подарунки від Благодійної організації «Благодійний  Фонд: Волонтери Дорослі-Дітям».

 Зі щирими усмішками на обличчях дітки обмінювались своїми враженнями про подарунки, головне все це відбувалось в передчутті Різдвяного дива.

Святковий майстер-клас «Новорічний серпантин»

 

                                                                       Директор ЦБС   О.В. Алісова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.