Веб-портал міста Люботин » Головна » Куди звертатися по допомогу, якщо Ви постраждали від домашнього насильства?

 Куди звертатися по допомогу, якщо Ви постраждали від домашнього насильства?
Автор: Svetlana   Додано:18 січня 2019   Переглядів:365   Категорія - [Головна, Управління СЗН]
 
 (голосів: 0)

         Куди звертатися по допомогу, якщо Ви постраждали від домашнього насильства?

  Правоохоронні органи (поліція). Ви можете викликати поліцію за телефоном 102 або звернутися особисто до райвідділу та написати заяву. Правоохоронці можуть, зокрема, винести кривднику терміновий заборонний припис, надати пораду щодо подальших дій та наявних надавачів послуг, а також скерувати вас (разом із дітьми) до убезпеченого притулку для постраждалих осіб.

   Медичні установи. Якщо ви зазнали фізичного чи сексуального насильства, зверніться до лікаря для отримання медичної допомоги та документування у медичній картці ознак того, що з вами трапилося, Надалі це допоможе вам притягнути кривдника до відповідальності, якщо ви звернетеся до правоохоронних органів.

   Уповноважена особа (координаторам) з питань запобігання  та протидії насильству. Тут приймуть вашу заяву про вчинення у вашій сім’ї насильства та залучать відповідні органи та скерують вас для отримання необхідної допомоги.

   Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У центрі соціальних служб ви зможете отримати необхідні юридичні, психологічні, соціальні послуги та консультації. Якщо через загрозу насильства вам немає де жити, вам можуть допомогти вирішити питання з тимчасовим місцем перебування (наприклад, скерують до притулку для постраждалих від домашнього насильства).

   Ви можете зателефонувати на Національну «гарячу лінію» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та тендерної дискримінації за номером:       

0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного) ( безкоштовно, цілодобово, анонімно з телефонів будь-яких операторів)

для отримання консультацій юриста або психолога, а також інформації щодо закладів, до яких ви можете звернутися по допомогу за місцем проживання.

У разі отримання вчасної кваліфікованої допомоги, ви можете змінити стосунки у родині на краще, зробити їх гармонійними, зберегти здоров’я та життя членів вашої сім’ї.

Тому  не зволікайте, робіть впевнені кроки до позитивних змін. Щасливе майбутнє вашої родини знаходиться у ваших руках.

 

                                           Відділ з питань праці та занятості населення УСЗН Люботинської МР   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.