Звіт за 2018 рік
Автор: Chekardina   Додано:28 січня 2019   Переглядів:327   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

26 січня у залі Харківського центру професійної освіти міський голова Л.І. Лазуренко та депутат Харківської обласної ради, начальник регіональної філії «Південна залізниця» М.Г. Уманець звітували перед громадою міста за період роботи у 2018 році.

 Леонід Іванович доповів про проблемні питання життєдіяльності міста та шляхи їх вирішення, підкресливши, що міська влада постійно працює у напрямку наповнення доходної частини міського бюджету, залучає кошти бюджетів інших рівнів, а це дозволяє підтримувати соціально значущі об’єкти.

У місті проводяться роботи із благоустрою: ремонтуються дороги, встановлюються ліхтарі, продовжується ремонт у поліклінічному відділенні КНП «Люботинська міська лікарня», майже завершено капітальний ремонт Будинку культури, проводився ремонт Будинку дитячої та юнацької творчості, виділяються кошти на матеріально-технічне забезпечення закладів освіти, продовжується робота по встановленню дитячих майданчиків.

Леонід Іванович підкреслив, що для розвитку міста, для комфортного проживання його мешканців необхідна тісна співпраця влади і містян,  активна участь членів громади.

Депутат Харківської обласної ради М.Г. Уманець зауважив, що обласна рада приділяє велику увагу розвитку соціальної та комунальної інфраструктури м. Люботина. Так, протягом 2018 р. на ремонт об’єктів соціальної сфери, дорожнього господарства, вуличного освітлення з обласного бюджету були виділені значні кошти.

Під час зустрічі міський голова Л.І. Лазуренко та депутат обласної ради М.Г. Уманець відповіли на питання мешканців міста, які найбільше їх хвилюють.

Леонід Іванович зазначив, що всі досягнення – це результат спільної роботи депутатського корпусу, комунальних підприємств, виконавчого комітету, громади. Він подякував всім присутнім за ініціативність і небайдужість до справ нашого міста.

 

Завантажити звіт: zvt-2018.pdf [228.23 Kb] (cкачувань: 9)

 

 

Звіт за 2018 рік

 

 

 

Звіт за 2018 рік

 

 

 

Звіт за 2018 рік

 

 

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.