Сайт міста Люботин » Головна » Турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019»

 Турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019»
Автор: Svetlana   Додано:4 лютого 2019   Переглядів:111   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

Фотографії за посиланням: http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2314

 

Насиченими спортивними подіями були вихідні дні. Комунальний заклад – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Люботинської міської ради 02 і 03 лютого 2019 року провів міський турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019» серед різновікових груп чоловічого населення міста (спортивна зала НВК №2) і класичного волейболу серед чоловіків на Кубок присвячений пам’яті тренера Чебодаєва Савелія Яковича. (спортивна зала Люботинського професійного ліцею залізничного транспорту), де були представлені ветерани та дорослі, які неодноразово брали участь в обласних змаганнях і наша молодь, яка зараз навчається у різних вищих закладах Харкова та школярі старших класів. Всіх їх об’єднує  любов до цих видів спорту.

У турнірі «Спортивна зима - 2019» з тенісу настільного,  I місце  і Кубок здобув Крильцов В’ячеслав, II місце у Гудкова Олександра, III місце посів Бойченко Олександр, які отримали грамоти відповідних ступенів від КЗ «Спорт для всіх».

Турнір з тенісу настільного «Спортивна зима – 2019»

У відкритому турнірі з волейболу зустрілися збірна Люботина та наші друзі команда «БМВ» (с. Березівське Дергачівського району). Перед початком змагань всі учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять видатного тренера, який виховав не один десяток майстрів волейболу. А сама гра була дуже цікавою, де учасники показали всю свою майстерність і бажання перемогти. Наші гості зіграли більш вдало і перемогли здобувши Кубок присвячений пам’яті Чебодаєва С.Я. від КЗ «Спорт для всіх».  Після матчу у дружній атмосфері волейболісти спілкувалися та намітили плани зустрічей в інших турнірах.     

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

директор Ю.В. Удянський   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.