Сайт міста Люботин » Головна » Послуги, які українці можуть отримати онлайн

 Послуги, які українці можуть отримати онлайн
Автор: Chekardina   Додано:4 лютого 2019   Переглядів:118   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Послуги, які українці можуть отримати онлайн

 

Електронна послуга економить час і дозволяє людині отримувати державні послуги без контакту з чиновниками.

Близько сотні державних послуг в Україні доступні онлайн. І це лише початок. Наприклад, вже можна подати через Інтернет заяву до РАЦС, в онлайн-режимі визначитися з датою і прийти в день розпису. Або, для оформлення державної допомоги при народженні дитини, батьки можуть подати документи через Інтернет.

Відповідно до Концепції розвитку електронного уряду, наша країна до 2020 року повинна перейти на електронну взаємодію з громадянами та бізнесом. МОЗ обіцяє українцям онлайн-запис до лікарів. У деяких містах вона вже почала працювати. В майбутньому медичні картки замінять електронними, з'явиться телемедицина - дистанційне консультування в лікарнях.

У сфері освіти деякі школи вже переходять на електронні щоденники і підручники. Планується введення електронного лікарняного замість паперового, електронний трудовий договір, автоматизація перевірки даних виплати соціальної допомоги. А в Концепції до 2020 року планується також пілотний проект з проведення онлайн-виборів.

Щоб не витрачати час на візити до держструктур, потрібно зареєструватися на сайті Єдиного державного порталу адміністративних послуг. І для цього треба мати електронний цифровий підпис (ЕЦП).

 

Шановні люботинці, до вашої уваги послуги, які можна отримати онлайн. Сервіс електронних послуг містить багато цікавих нововведень.

 

http://lubotin-rada.gov.ua/info/page/2874

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.