Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Командний турнір з шахів «Біла тура»

 Командний турнір з шахів «Біла тура»
Автор: Svetlana   Додано:8 лютого 2019   Переглядів:31   Категорія - [Головна, КЗ "Спорт для всіх", Спорт]
 
 (голосів: 0)

Фото за посиланням:  http://lubotin-rada.gov.ua/news/id/2336


07 лютого 2019 року Комунальний заклад «Спорт для всіх»  у співпраці з відділом освіти  і відділом у справах сім’ї, молоді та спорту  Люботинської міської ради провели  командний турнір з шахів «Біла тура» серед збірних  команд загальноосвітніх закладів міста Люботина (3 юнаки, 1 дівчина), який відбувся у спортивному залі ЗОШ №4. У всіх турах команди грали за схемою перша дошка з першою і т.д., де у підсумку нагороджувалися у командному заліку та окремо кращі на кожній із чотирьох дощок. Не взяли участі у турнірі представники Гімназії №1.

 

Командний турнір з шахів «Біла тура»

 

 

За результатами змагань перемогла команда ЗОШ №4, яка отримала Кубок від КЗ «Спорт для всіх», II місце у команди ЗОШ №6, III місце посіла команда ЗОШ №3. Результати приведені у підсумковій таблиці.

Кращими на 4-х дошках стали: 1 дошка – Підченко Миколай (ЗОШ №4), 2 дошка – Маслійов Микола (ЗОШ №4), 3 дошка – Сабадаш Дмитро (ЗОШ №3), 4 дошка – Теребун Юлія (ЗОШ №4), які отримали індивідуальні грамоти від КЗ «Спорт для всіх». Команда – переможець і команди призери отримали від відділу освіти командні грамоти відповідних ступенів.

 

КЗ МЦФЗН «Спорт для всіх»

Люботинської міської ради

 директор Ю.В. Удянський   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.