Веб-портал міста Люботин » Головна » Семінар-практикум викладачів класу бандури

 Семінар-практикум викладачів класу бандури
Автор: Chekardina   Додано:8 лютого 2019   Переглядів:563   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Семінар-практикум викладачів класу бандури

 

06 лютого 2019 року в Харківській дитячій школі мистецтв №5 імені І.О. Дунаєвського пройшов семінар-практикум педагогічної майстерності викладачів класу бандури мистецьких шкіл Харківської області та міста Харкова.  

У семінарі – практикумі викладачі мистецьких шкіл розглянули та обговорили актуальні питання роботи з учнями класу бандури.

Ляшенко Марина Анатоліївна, викладач Харківської дитячої школи мистецтв №5 імені І.О. Дунаєвського, виступила з темою «Основні аспекти постановки виконавського апарату бандуриста». 

Коновалова Алла Іванівна, викладач Харківської дитячої музичної школи №13 імені М.Т. Коляди, у виступі за темою «Особливості роботи з бандуристами – вокалістами».

Миронко-Очерет Зінаїда Вікторівна, викладач Харківської дитячої школи мистецтв №2 імені П.І. Чайковського представила методичну доповідь – ілюстрацію за темою «Творче зростання юних бандуристів у колективній співогрі».  

Івахненко Вікторія Яківна, викладач Люботинської дитячої музичної школи, у своєму виступі розкрила дуже важливу тему – «Парадигма співтворчості концертмейстера та викладача в класі бандури». Концертмейстер Блезінцова Вікторія Олександрівна з учнями класу Кульмінською Валерією та Аршавою Оленою продемонстрували у виконаних творах всі ті важливі моменти, про які розповідала Вікторія Яківна.

У проведенні семінару взяла участь Мандзюк Любов Сергіївна, доцент кафедри «Народні інструменти України» Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського, кандидат мистецтвознавства, яка надала корисні поради кожному з доповідачів.

Учасники семінару-практикуму запропонували й у подальшому продовжити таку форму розгляду професійних та методичних питань для викладачів класу бандури.

 

За матеріалами ОНМЦПК

 

    Семінар-практикум викладачів класу бандури

    Семінар-практикум викладачів класу бандури

    Семінар-практикум викладачів класу бандури
   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.