Сайт міста Люботин » Головна » Активна молодь – успішне місто

 Активна молодь – успішне місто
Автор: Svetlana   Додано:12 лютого 2019   Переглядів:125   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

 Активна молодь – успішне місто

11 лютого 2019 року за ініціативи представника учнівського самоврядування Люботинської гімназії № 1 Шелеста Іллі відбулося засідання міської ради старшокласників з приводу утворення у місті молодіжного консультативно-дорадчого органу  - Молодіжної ради.

 За запрошенням ради старшокласників на засіданні були присутні міський голова Лазуренко Л.І., заступник міського голови Рубан В.В., радник  міського голови Куденко Л.В., депутат Люботинської міської ради Нечипоренко А.О.  та начальник відділу у справах молоді та спорту Лазоренко С.І. Леонід Іванович у привітальному слові відзначив, що він та міська рада готові підтримати ініціативу молоді міста, сприяти реалізації молодіжних проектів та заходів.

Також присутні ознайомилися з основними напрямками  Положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи місцевого рівня (постанова Кабінету Міністрів України від 18.12.2018 року № 1198) та почали підготовку першого етапу утворення ініціативної групи по проведенню підготовчих заходів до утворення Молодіжної ради.

 

Активна молодь – успішне місто

 

 

Відповідно до Положення до складу ініціативної групи входять представники інститутів громадянського суспільства та представники місцевої ради, при якій вона утворюється. Затверджується склад ініціативної групи міською радою.  

Основною задачею, яку ставлять на меті ініціатори створення Молодіжної ради є залучення молоді до законотворчих процесів на рівні Люботинської міської ради, реалізацію проектів та програм направлених на покращення життя та розвитку молоді міста.  Саме тому запрошуємо небайдужих мешканців нашого міста долучитися до ініціативної групи -  якщо вам  віком від 14 до 35 років, ви є членом інституту громадянського суспільства або членом Люботинської міської ради .

 

Активна молодь – успішне місто


 

У разі коли ви підпадаєте під віковий ценз, маєте бажання та є активним жителем нашого міста , але не відповідаєте іншим критеріям  долучайтеся до подальшої роботи в Молодіжній раді та проектах,які вона буде реалізувати.

Бажаючих просимо звертатися до Іллі Шелеста (тел. 096 700 09 72) або до  відділу у справах молоді та спорту – телефон 741 – 14 – 86.     

 

начальник відділу у справах молоді та спорту

С. Лазоренко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.