Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Об’єднане ветеранство – сила держави

 Об’єднане ветеранство – сила держави
Автор: Chekardina   Додано:14 лютого 2019   Переглядів:17   Категорія - [Головна, Організація ветеранів]
 
 (голосів: 0)

Об’єднане ветеранство – сила держави


Нещодавно у Люботинській міській раді відбулася зустріч у широкому форматі керівників ветеранських організацій Харківської області із головами громадських організацій міста. Поважними гостями заходу були голова обласної організації ветеранів України Хіневич Анатолій Петрович, голова обласної спілки ветеранів Афганістану Рижков Володимир Миколайович, голова обласної громадської організації ВГОІ «Союз Чорнобиль України» Вінник Анатолій Іванович та голова обласної організації «Спілка ветеранів АТО» Корсунов Юрій.

Міський голова Леонід Лазуренко, звертаючись до присутніх, відзначив, що міська влада тісно співпрацює з громадськими організаціями, які беруть активну участь у житті міста і працюють на користь громади, та проінформував щодо основного напрямку розвитку міста й соціального захисту ветеранів. Так у місті вже другий рік поспіль проводяться ремонтні роботи у КНП «Люботинська міська лікарня» за рахунок місцевих та обласних коштів. Завдяки спільній роботі голови ХОДА Юлії Світличної, Кабінету Міністрів та народного депутата із державного бюджету виділено 10 млн. грн. За рахунок коштів обласного бюджету було придбано систему рентгенівську діагностичну (вартість 2 млн. 276 100 грн.); апарат УЗД високого класу (1 млн.190 000 грн.); цифровий мамографічний апарат експертного класу вартістю 2 млн. грн., що значно підвищить якість надання медичних послуг для усіх громадян міста. Також у минулому році 77 учасників АТО мали змогу отримати дозвіл на розробку документації для оформлення земельних ділянок і передачу їх у власність. У наступному році плануємо будувати свердловину і робити все необхідне, щоб розвивався цей мікрорайон.

Голова Харківської обласної організації ветеранів України А. П. Хіневич у своєму виступі відзначив, що історія дружніх відносин між обласними ветеранськими організаціями розпочалася сім років тому, коли три організації – «Союз Чорнобиль України», «Ветеранська організація Афганістану» та «Організація ветеранів України» уклали між собою угоду і організували раду, до складу якої увійшло по п’ять осіб від кожної організації. Потім до цієї спілки приєдналася організація ветеранів АТО. Також Анатолій Петрович підкреслив, що в Люботині ветеранські організації працюють конструктивно з органами міської влади на чолі з міським головою Л. Лазуренко.

Рижков В. М., Вінник А. І. та Корсунов Ю. наголосили на тому, що головне завдання цієї зустрічі – це посилення взаємодії органів влади і ветеранських організацій у захисті соціальних гарантій. Відзначили, що у ветеранських організацій склалися конструктивні стосунки із керівником обласної державної адміністрації Юлією Світличною. І вже є результат такої співпраці – проведення капітального ремонту робіт в обласному диспансері радіологічного захисту населення. Також є розуміння в обласного керівництва щодо оснащення військового шпиталю сучасним медичним обладнанням.
На засіданні круглого столу голови ветеранських організацій міста велику увагу приділили питанням національно-патріотичного виховання молоді і наголосили на тому, що в реаліях сьогоднішнього дня ця тема є особливо важливою і актуальною.

Голови організацій Люботина Сергій Котихін та Сергій Гриценко подякували міському голові Лазуренку Л. І. за сприяння ветеранським організаціям у реалізації їх статутної діяльності.

За вагомий вклад у розвиток ветеранського руху міський голова Лазуренко Л.І. та активісти громадських організацій були нагороджені почесними відзнаками.

Насамкінець Леонід Лазуренко подякував усім учасникам заходу за підтримку, конструктивний діалог і відзначив, що лише загальними зусиллями ми зможемо виконати поставлені перед нами завдання.

 

Микола Пархоменко – керівник прес-центра РОВ м. Люботина

 

Об’єднане ветеранство – сила держави

Об’єднане ветеранство – сила держави


    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.