Увага! На сайті ведуться профілактичні роботи.
Сайт міста Люботин » Головна » Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Автор: Chekardina   Додано:14 лютого 2019   Переглядів:21   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Привітання міського голови Л. Лазуренка до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

 

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів-афганців!

Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

 

Цього лютневого дня Україна заслужено вшановує своїх співвітчизників — учасників бойових дій на території інших держав – воїнів інтернаціоналістів.              

Куди б не закидала Вас доля, ви, як завжди, чесно й сумлінно виконували свій громадянський обов’язок та вірно дотримувались військової присяги.

Несучи нелегку службу в гарячих точках планети, ви щохвилини ризикували не лише здоров’ям, а й життям заради життя і свободи інших.

Ваші подвиги – це та велична правда історії, яку не спотворити і не перекреслити жодними змінами у сучасному мінливому світі. Це взірець реального патріотизму, кращий приклад служіння Батьківщині, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Зі всіх сучасних збройних конфліктів афганська війна була найкривавішою, її тінь торкнулась майже кожної української родини.

Вона стала важким випробуванням для сотень тисяч людей - тих, хто безпосередньо знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх синів, чоловіків, батьків, коханих, друзів. Вона стала трагедією та залишила невиліковну рану у серцях тих, хто втратив близьку людину.

Шановні учасники бойових дій! Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем. Для вас не пустий звук слова про бойове братерство, вірність військовому обов’язку, самопожертва та патріотизм. Ми засвідчуємо вам свою глибоку шану й повагу.

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю усіх, хто загинув.

Ми вклоняємося подвигу тих, хто вижив, вистояв наперекір усім смертям.

Ми пишаємося вами — справжніми чоловіками, бойовими солдатами і офіцерами, які і зараз, в цей складний для країни час, свідомо, за покликом серця, допомагають країні вистояти та стоять на її захисті.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади вірності військовому обов’язку, що продемонстрували тисячі українців, яким довелося нести нелегку військову службу в горах Афганістану.

Тож бажаю вам, шановні учасники бойових дій на території інших держав, члени сімей воїнів-афганців, міцного здоров’я, натхнення, здійснення всіх ваших планів і задумів. Хай завжди буде мирним небо, нехай не залишає вас надія на перемогу, хай непохитною буде віра в добро та справедливість!

 

З повагою

міський голова   Л. ЛАЗУРЕНКО   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.