Сайт міста Люботин » Головна » Люботинські зірки

Люботинські зірки
Автор: Lubotin   Додано:10 вересня 2010   Переглядів:704   Категорія - [Головна, Спорт]

(голосів: 0)

Багато вихованців ЗОШ № 4 стали зірками на спортивному небосхилі. І це не випадково, адже директор школи Найпак Ю. І. сам активний учасник шкільного спортивного руху.

З дитинства Катя Рєзнік захопилася спортом. Їй дуже подобалося синхронне плавання і батьки підтримали захоплення доньки. Дуже скоро це дало неабиякі результати.

Тендітна на вигляд Катерина Рєзнік прославила не тільки рідну ЗОШ №4, але і всю Україну на весь Cвіт. На чемпіонаті Європи з синхронного плавання серед молоді у Фінляндії (м. Тампере) наша землячка у груповій категорії і «комбі» завоювала «срібло». Це стало одним з найвищих досягнень українського спорту. Але це був тільки початок.

11 – 15 серпня 2010 р., виступаючи в складі національної збірної команди України на чемпіонаті світу в США (м. Індіанаполіс), Катерина здобула «срібні» медалі в категорії «комбі». Це найвище досягнення українських спортсменів в цьому виді спорту.

Враховуючи спортивні здобутки Катерини Рєзник, її спортивна федерація висунула подання на присвоєння 14-річній спортсменці звання «Майстер спорту міжнародного класу».

В цей же час (25 – 27.08 п. р.) наш відомий атлет Віктор Бабенко в м. Миколаєві виступав на міжнародному турнірі «Кубок Незалежності» з пауерліфтингу і жиму штанги лежачі.

Спотсмен був заявлений в категорії до 100 кг. та вступив в двобій з сильними представниками з Ірану та Придністрів`я. Завдяки гарній фізичній підготовці та неординарним психологічним ходам, наш атлет, як завжди, став переможцем.

За підсумками змагань Віктор Бабенко встановив 18 світових рекордів і завоював три золоті медалі.

Люботинська спортивна громада вітає наших спортсменів з перемогами і бажає їм подальших успіхів!