Веб-портал міста Люботин » Головна » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

 ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ
Автор: Svetlana   Додано:4 березня 2019   Переглядів:2046   Категорія - [Головна, Відділ культури, молоді та спорту]
 
 (голосів: 0)

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

 

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

    Кожного року в березні Україна відзначає Шевченківські дні. З нагоди 205-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка  Люботинську центральну бібліотеку  прикрашають ілюстрована книжкова виставка-портрет «Велич Тарасового слова» та тематична виставка – вшанування «Оновлена земля шанує Кобзаря». Для експозицій підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

  Сьогодні у читальній залі для учнів 9-го класу Манченківської ЗОШ пройшла   літературна вікторина «Чи знаєте ви твори великого Кобзаря?».           Заплановані заходи призначені допомогти користувачам бібліотеки глибше усвідомити суспільну й художню цінність Шевченкового Слова, поглибити знання про його коротку, трагічну, але в той же час і величну долю та стати інформаційним приводом для зміцнення рівня національної самосвідомості.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

  Запрошуємо всіх любителів безсмертного Тарасового слова в Шевченківські дні відвідати бібліотеку, ознайомитись із виставками та за бажанням  зачитати  улюблені вірші і цим висловити свою шану Великому Кобзареві.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ У БІБЛІОТЕЦІ

                                                         Директор  Люботинської ЦБС О.В. Алісова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.