Сайт міста Люботин » Головна » Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

 Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!
Автор: Svetlana   Додано:7 березня 2019   Переглядів:43   Категорія - [Головна, Відділ культури]
 
 (голосів: 1)

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

          До Міжнародного Жіночого дня  на абонементі Центральної бібліотеки оформлена книжкова виставка-натхнення  «Для вас, любі жінки!». У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою. Для рукодільниць будуть у нагоді видання по в’язанню та вишивці, а також багато інших цікавих матеріалів для жінок.

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

Дитяча бібліотека презентує виставку-вітання «Жінки – це квіти України!». Разом з тим,  з 1 по 15 березня  у бібліотеці експонуватимуться малюнки наймолодших читачів-дітей "Я малюю маму". Шукаєте натхнення і нових творчих ідей? Тоді приходьте до Нас! Працівники бібліотеки подарують  Вам казкову атмосферу свята жіночої краси і ніжності, весняної неповторності і барвистості!

Вітаємо прекрасну половину людства з 8 березня!

  Нехай цей весняний день, дарує Вам свою ніжність і красу, тішить вас теплом, а чоловіки — увагою. Нехай життя подарує вам тільки приємні миті, теплі ніжні зустрічі та люблячі серця.

                                                                            Директор ЦБС  О.В. Алісова   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.