Веб-портал міста Люботин » Головна » ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

 ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!
Автор: Svetlana   Додано:18 березня 2019   Переглядів:650   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ!

 

   З настанням весни все у природі ожива, прокидається від зимового сну. З’являються бруньки на деревах, пробиваються перші лісові квіти і, звичайно, кожному з нас захочеться насолодитися красою весіннього лісу і принести додому її часточку: першоцвіт.

  Лісова охорона Люботинського лісництва попереджає, що на підставі листа Харківського обласного управління лісового та мисливського господарства на даний час проводиться рейдова операція «Першоцвіт».

Незаконний видобуток квітів черемшини, вивезення відходів до лісу, засмічення лісових територій, розведення вогнищ та порушення правил пожежної безпеки карається притягненням до адміністративної відповідальності  - штраф від 170 грн. (ст. 70, 73, 77 КУпАП).

  Крім того, порушення Правил благоустрою території м. Люботина, затверджених рішенням LXIII сесії VII скликання Люботинської міської ради від 30.01.2019 р. №6, щодо складування відходів у неналежних місцях, забруднення об’єктів благоустрою, пошкодження зелених насаджень також передбачає притягнення до адміністративної відповідальності зі стягненням штрафу від 340-1360 грн.

  Пам’ятайте, що зелений ліс, квітуча лука, чиста річка – це безцінне багатство, яке має перейти у спадок майбутнім поколінням.

Цінуйте і поважайте світ навколо Вас!

 

Відділ з питань розвитку інфраструктури

міста та благоустрою