Веб-портал міста Люботин » Головна » Не отримання іменного запрошення, не є підставою не йти на вибори у день голосування!

 Не отримання іменного запрошення, не є підставою не йти на вибори у день голосування!
Автор: Chekardina   Додано:26 березня 2019   Переглядів:454   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 1)

Шановні люботинці!

Не отримання іменного запрошення, не є підставою не йти на вибори у день голосування!

 

Учора, 25 березня, був останній день, коли до Державного реєстру виборців, а, отже, і до списків виборців, можна було внести зміни до Ваших персональних даних. 1069 люботинців перевірили себе, 194 - отримали посвідчення тимчасової зміни місця  голосування (це внутрішньо переміщені особи, члени ДВК, спостерігачі тощо).

До 18 дільничних виборчих комісій було передано майже 20650 іменних запрошень для всіх люботинців, що мають зареєстроване місце проживання.  Ви вже повинні їх  отримати!

Нажаль, сьогодні до відділу ДРВ надійшло багато скарг від мешканців міста про те, що не всі люботинці отримали іменні запрошення. Звичайно, що це не припустимі порушення збоку роботи виборчих дільниць, але це не підстава не йти на вибори у день голосування. Основна функція іменного запрошення -  перевірити інформацію про ваші персональні дані, що занесені до списків виборців. У разі виявлення невідповідностей, до 25 березня необхідно було звернутись до ваших виборчих дільниць чи відділу ведення Реєстру та виправити помилки.

Звичайно є випадки, коли виборця дійсно немає в списках, тому і не надійшло запрошення, але у переважній більшості - ця ситуація склалась через відсутність нумерації будинків по вулицях міста, що ускладнювало роботу членів дільничних виборчих комісій, які розносили запрошення, хоча звичайно не виключений і людський фактор безвідповідальності.


У день виборів Ви йдете на Ваші дільниці лише з паспортом громадянина України!

Відсутність іменного запрошення ніяким чином на отримання вами виборчого бюлетеня не впливатиме!

 

 

Начальник ВВДРВ

Наталія Крюченко

 

    Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.