Сайт міста Люботин » Головна » Всі, хто не знайшов себе у списках у день голосування або інформація у Ваших персональних даних не відповідала дійсності - зверніться особисто з паспортом до виконкому Люботинської міської ради

 Всі, хто не знайшов себе у списках у день голосування або інформація у Ваших персональних даних не відповідала дійсності - зверніться особисто з паспортом до виконкому Люботинської міської ради
Автор: Chekardina   Додано:4 квітня 2019   Переглядів:37   Категорія - [Головна]
 
 (голосів: 0)

Шановні люботинці!

 

             31 березня відбувся І тур виборів Президента України. Для нашої країни і для кожного українця ці вибори є принципово важливими. На жаль, через невчасне отримання запрошень деякі люботинці не мали можливості внести виправлення в свої персональні дані тому, звертаюсь до кожного, хто не зміг віддати свій голос у І турі, особливо до тих, хто вперше прийшов на вибори і не знайшов себе в списках виборців на дільницях. Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Люботинської міської ради у квітні працюватиме без вихідних. Ми готові йти на зустріч кожному люботинцю, щоб допомогти безперешкодно  реалізувати Ваше конституційне право.  На сьогодні свої персональні дані перевірили 1280 люботинців.  Напередодні ІІ туру Ви всі знову отримаєте іменні запрошення, але не втрачайте часу і зверніться до виконкому вже сьогодні, бо часу залишається обмаль. 

Отже, всі, хто не знайшов себе у списках в день голосування або інформація у Ваших персональних даних не відповідала дійсності, повинні особисто з паспортом звернутись до виконкому Люботинської міської ради (І поверх, каб. №16 відділ ведення Державного реєстру виборців тел.: 066-711-94-20, 098-042-19-47, 741-03-26, 741-32-02).

Тільки відділ ведення Реєстру може внести необхідні зміни. Чекаємо на Вас на дільницях у день виборів! Не залишайтесь осторонь майбутнього країни!

 

Начальник відділу ведення Державного реєстру виборців

Н.Крюченко   Інформаційне повідомлення

Відвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.